Перелік всіх новин

Жертва дитячого сексуального знущання пройшла через 60 чоловіків

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсПрисяжні слухали справу, у якій дві дівчини, вихідці з проблемного минулого, що бажали відчути себе "дорослими", були взяті "під себе" чоловіками.

Члени групи хижаків за сексом у просто масивних масштабах сексуально скривджували дві школярки скориставшись їх вразливістю до такої міри, що самі дівчата були переконані, що це було "звичайною нормою".

Одна з дівчат, котрій у час знущань було тільки 12 років, стверджує, що протягом усього того часу її вона проходила у ліжку через 60 чоловіків.

Справа слухається присяжними в суді Old Bailey [олд бейлей], у Лондоні. По цій справі, проходять 11 чоловіків, котрі звинувачуються у спричиненні сексуальних знущань та насильств.

Звинувачувані відкидають 49 злочинів, котрі їм інкримінують, котрі вони вчиняли між 2006 та 2012 роками.

Серед звинувачень такі, як багаторазове насильство дітей у віці до 13 років, дитяча проституція та введення в дівчину речовини з метою запаморочення з метою отримання від неї статевої згоди.

Зі всіх 49 звинувачень 45 стосуються однієї дитини, решту 4 стосуються іншої.

На відчиненні судового процесу прокурор Oliver Saxby [олива сексбі] QC [к'ю-сі] сказав: "Обидві дівчини є вихідцями з нестабільного та проблемного минулого, що робить їх перфектними цілями для подібних зловживань. Вони шукали зворушливих пригод поза межами дому та школи. Вони хотіли відчути себе дорослими і прагнули догляду та уваги. Це робило з них легку здобич для чоловіків, котрі шукали тимчасового сексуального задоволення. Спочатку вони довіру у дівчат, а потім їх сексуально експлуатували.".

На процесі також йшлося, що дівчат час від часу зваблювали алкоголем, їжею, дешевими подарунками та зрідка наркотиками.

Чоловіки є мешканцями міста Aylesbury [ейлзбурі], що у графстві Buckinghamshire [Бакінгемшиа], де саме й відбувались їх злочини.

QC (Queen's Councel) - це адвокат, котрі мають принаймні 10 років адвокатської практики та котрим надана Лордом Канцлером (Lord Chancellor) честь заробити право одягати шовкову сукню з метою отримання переваги над рядовими адвокатами в суді. Подібні статті:
джерело: http://www.independent.co.uk