Перелік новин     Понеділок, 11 липня 2016 - 08:58

Брекзит ☀ Невизначеність б'є по економіці СК

Брекзит ☀ Невизначеність б'є по економіці СК

Невизначеність подальшого розвитку стосунків між Великою Британією та Європейським Союзом починає негативно віддзеркалюватись на продуктивності та оптимізмі британських підприємств.Про це повідомляється у звіті аудиторської групи під назвою «BDO», згідно з яким економіка Сполученого Королівства почала показувати ознаки повільного спаду ще до референдуму за Брéкзит.

Один з аналітиків BDO, пан Peter Hemington каже, що невизначеність, яку значно підсилив Брекзит, також значно підриває поточний притік інвестицій у економіку СК.

Звіт зосереджується на випуску виробництва британськими підприємствами. Він показує, що величина замовлень компаній СК на наступний квартал знизилась до рівня 99 замовлень.

У квітні цього року було 100.6 середньо-статистичних замовлень. У травні цього року, кількість замовлень знизилась до 99.7. У червні вона була вже 98.9.

Проте, пан Геминтон додає: "Вельми ймовірно, що у випадку будь-яких майбутніх бізнесових стосунків між СК та ЄС, вони не будуть надто відрізнятись від чинних. Це означає, що на даний час підприємства не можуть дозволити собі потрапити на гачок істерії, яку ми спостерігаємо у Британії. Нашим підприємствам варто намагатись утримувати свої нерви та продовжувати інвестувати у економіку СК. Ми перебуваємо у вирішальному моменті, де маємо дотримуватись правил здорового глузду задля захисту британської економіки. Ми вже зараз мусимо мати чіткий план наших майбутніх дій, який надасть підприємствам та інвесторам так необхідну стабільність та впевненість.".

У компанії BDO також повідомили, що результат їх дослідження базується на результатах звітів головних економічних показників СК.


Подібні статтіБрекзит ☀ СК не буде зобов'язане платити за розлучення


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-36757795Всі новини