Перелік новин     Понеділок, 11 липня 2016 - 11:22

Брекзит ☀ У Кардифі зустрінуться міністри фінансів Уельсу, П Ірландії та Шотландії

Брекзит ☀ У Кардифі зустрінуться міністри фінансів Уельсу, П Ірландії та Шотландії

Міністр фінансів Північної Ірландії на цьому тижні зустрічається з Міністром фінансів Уельсу та Міністром фінансів Шотландії у столиці Уельсу, місті Кардиф, для оцінки ситуації, яка склалася в країні після референдуму за вихід з ЄС.Міністр фінансів Північної Ірландії, пан Máirtín Ó'Muilleoir, звернувся з проханням до своїх колег, пана Mark Drakeford, який є Міністром фінансів Уельсу та пана Derek Mackay, який є Міністром фінансів Шотландії, зустрітись у місті Cardiff з метою вироблення єдиної політики розвитку майбутньої економіки своїх територій.

Міністри хочуть визначити подальші кроки щодо заспокоєння чинних настроїв у СК та заспокоєння фінансових ринків, які після референдуму увійшли в русло значної нестабільності.

Пан Мартин О'Мюлор, перед зустріччю міністрів, заявив: "Критично важливо аби три територіальні адміністрації працювали разом у тісній співпраці, особливо у сфері економіки та фінансів.".

Пан О'Мюлор впевнений, що три міністри фінансів можуть мати набагато більший вплив на розвиток економіки окремих регіонів королівства, ніж мають на даний час.

За його словами: "Коли ми розмовляємо одним голосом, це означає, що Казначейство у Лондоні слухатиме нас більше ніж, коли ми розмовляємо поодинці.
У своїх регіонах, ми мусимо забезпечити стимул, який би дозволив нам боротись з можливою майбутньою рецесією (економічним спадом). Я гадаю, що ми маємо збільшити інвестиції у своїх регіонах, а не вдаватись до тих драконівських бюджетних скорочень, які планують у Лондоні.".

На минулому референдумі люди Північної Ірландії та Шотландії проголосували за те, аби Велика Британія залишалась частиною Європейського Союзу.

Проте, люди СК загалом проголосували за вихід з ЄС.

З цього приводу, пан О'Мюлор заявив: "Я маю намір викласти свою позицію щодо ситуації у Північній Ірландії і дуже хочу почути реальну ситуацію після референдуму в Уельсі та у Шотландії. Я відданий ідеї тісної співпраці зі своїм колегами цих частин СК, аби вивчити всі можливості захисту інтересів наших громадян.".

У Палаті Громад центрального парламенту Сполученого Королівства загалом 650 місць. Найбільшу кількість місць, тобто голосів, має Англія, яка має приблизно 82% (553 місця). Шотландія представлена приблизно 9% членів парламенту (59 місць). Уельс має приблизно 6% (40 міць). Північна Ірландія має менше 3% (18 місць).

Це означає, що Англія завжди має вирішальне слово у будь-яких рішеннях у Палаті Громад.


Також на цю тему:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-northern-ireland-politics-36754127Всі новини