Перелік новин     П'ятниця, 15 липня 2016 - 09:21

Легківка викинула жінку з ванної

Легківка викинула жінку з ванної

Водія, чия легкова машина на великій швидкості пробила стіну та викинула жінку з ванної, було ув'язнено на два роки.Свідки розповідали, що легківка пана Kyle Rance "летіла, як куля" по вузенькій вулиці, коли вона врізалась прямо у стіну будинку, за якою у ванній лежала пані Angela Watson.

Випадок трапився 27 червня 2014 року, на вулиці Edward Street, у селі Louth, яке розташоване у графстві Линколншиа, у північній частині Англії.

Пані Уотсон отримала переломи двох хребців, кілька тріщин тазу, пошкодження однієї легені та пошкодження печінки.

Під час аварії, пан Кайл Ренс, 30 років, мав у своїй машині ще чотири пасажири, двоє з яких також отримали серйозні поранення.

Справа слухалась у Коронному Суді міста Lincoln.

Коли машина пробила стіну, вона вдарила у ванну, де лежала пані Утсон. Жінка вилетіла з ванної пролетіла до протилежної стіни, впала на підлогу, після чого на неї впала частина стіни, у яку вдарила машина.

Пані Уотсон, 45 років, провела у лікарні 13 тижнів і на даний час проходить терапію. Вона не зможе працювати ще принаймні два роки.

На ремонт будинку пішло понад 30 тисяч фунтів.

За твердженням двох свідків, які їхали у машині, під час аварії, автомобіль пана Ренс рухався на швидкості 100 км (60 миль) на годину.

Максимальна дозволена швидкість руху на цій ділянці дороги становить 50 км (30 миль) на годину.

Пана Ренс було ув'язнено на два роки. Йому також було заборонено водити будь-який транспортний засіб упродовж наступних п'яти років.

Легківка викинула жінку з ванної Легківка пана Ренс рухалась зі швидкістю 105 км (60 миль) за годину.Подібні статті у минуломуМерседес-Бенц відкликає 75 К автомобілів у СК


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-lincolnshire-36796185Всі новини