Перелік новин     Субота, 16 липня 2016 - 00:02

SRO ☀ за 24 години перед кожним сексом ви маєте повідомити у поліцію

SRO ☀ за 24 години перед кожним сексом ви маєте повідомити у поліцію

Кілька днів тому, суд зняв заборону на оприлюднення імені чоловіка, який зобов'язаний повідомляти поліцію принаймні за 24 години, кожного разу, коли планує вступати у статеві стосунки з будь-ким.Пана John O'Neil, 45 років, який мешкає у місті York, яке розташоване на півночі Англії, у минулому році звинувачували у зґвалтуванні, але через нестачу доказів його було визнано не винним.

Проте, після цього, він став предметом так званого «наказу сексуального ризику» [sexual risk order], або скорочено SRO.

Всі особи, котрі є предметом SRO, мають право на приховування їх ідентичності.

Проте, нещодавно Мировий суд міста Йорк [York Magistrates Court] прийшов до згоди про те, що ім'я пана О'Ніл можна оприлюднювати.

Поліція Північного Йоркшиа [North Yorkshire Police] звернулась до суду з проханням аби пан О'Ніл став предметом не тимчасового SRO, а постійного.

Пан О'Ніл не одружений і є батьком двох дітей.

Він каже, що цікавиться садомазохізмом і раніше відвідував один з клубів, де цим займаються.

Садомазохізм є сексуальним відхиленням, суть якого полягає у досягненні статевого задоволення допомогою вчинення морального або фізичного страждання, завданого партнерові або самому собі у процесі статевих актів. Садомазохізм є приблизно тим типом сексуальних стосунків, який описано у книзі під назвою «50 відтінків Сірого» [50 Shades of Grey].

Пан Джон О'Ніл також стверджує, що SRO порушує його людські права, від'як через це він практично не може мати нормальних інтимних відносин.

Він сам називає це "абсолютним абсурдом та руйнуванням його особистого життя".

SRO (sexual risk order - ордер або наказ сексуального ризику) було запроваджено на території Англії та Уельсу у минулому році і його може бути застосовано до будь-якої особи, якщо поліція вважає, що ця особа становить потенційний ризик скоєння кривди на сексуальному ґрунті. Навіть, якщо ця особа ніколи у своєму житті взагалі не вчиняла жодного злочину.

Накладання SRO на будь-яку особу означає, що ця особа змушена принаймні за 24 години повідомляти поліцію про те, що вона має намір займатись сексом.

SRO є цивільними наказами або ордерами, які можуть накладатись на будь-яку особу мировими [magistrates] судами на прохання поліції.

У SRO, який було застосовано на пана О'Ніл, зокрема йдеться, що він змушений "принаймні за 24 години оприлюднювати ім'я, прізвище, номер телефону, дату народження та адресу жінки, з якою він має намір займатись сексом". Він також має обмеження у користуванні своїм мобільним телефоном та інтернетом. У випадку зміни адреси, він змушений повідомляти поліцію. Свій мобільний телефон він змушений регулярно представляти поліції, яка у свою чергу аналізує всі дані цього телефону.

Сам пан О'Ніл називає це "нестямні жахи".

Він зокрема каже: "Ви уявіть собі сценарій, що я з якоюсь жінкою, але перед тим, як я маю наміри йти до неї до дому, я кажу їй, "але тобі ще потрібно збігати в поліцію та відповісти на кілька їх питань", де їй скажуть, що я "потенційно небезпечний" і потім звернуться аби вона підписала формуляр, що її про це було повідомлено. Як романтично це все виглядає. ".


Довідка:Подібні статті
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-york-north-yorkshire-36794430Всі новини