Всі новини     Понеділок, 18 липня 2016 - 22:32

Члени Палати Громад підтримали оновлення ракет Трайдент

Члени Палати Громад підтримали оновлення ракет Трайдент

Сьогодні у Палаті Громад парламенту Великої Британії проходили дебати щодо подальшої долі атомних підводних човнів Сполученого Королівства, які мають назву «Trident».За продовження експлуатації Трайдент проголосувало 472 члени, проти проголосувало 117 членів.

Таким чином, більшість членів Палати Громад підтримали оновлення системи ракет Трайдент.

Сьогоднішнє голосування було дорадчим і ніяк не обов'язковим для виконання.

Проте, воно дає прем'єр-міністрові чіткий сигнал того, як і наскільки члени Палати Громад готові її підтримати.

Прем'єр-міністр, пані Теріза Мей, як і переважна більшість консерваторів, стверджували, що списати Трáйдент було б просто "актом великої безвідповідальності з боку СК".

Переважна більшість членів Палати Громад від Партії Шотландських Націоналістів категорично виступають проти оновлення цих підводних човнів та закликають зробити СК без'ядерною державою, а необхідні кошти спрямувати на "розумніші цілі".

Пані Мей стверджує, що ті, що виступають проти Трайдент, є "першими, які виступають на захист ворогів країни".

Щодо лейбористів, то вони завжди були вельми розділені щодо цього питання.

Лідер лейбористів, пан Джеремі Корбин, який голосував проти продовження експлуатації Трайдент, називає їх "бездискримінаційною зброєю масового знищення".

Питання сьогодні зокрема зосереджувалось та тім, чи починати виробляти підводні човни наступного покоління, які будуть будуватись на заводі компанії BAE. який розташований у місті Barrow, яке розташоване у північній Англії на північний захід від міста Манчестер.

Згідно з документами уряду СК, британські атомні підводні човни, які є типу Vanguard, патрулюють підводні простори світових океанів від 1969 року. Ніхто не знає коли та де саме вони є.

Логіка цього всього полягає у відлякуванні завдавання ядерного удару по території СК. Це забезпечується саме через ракети Трайдент, зона досягнення яких є вельми великою (вона позначена блакитним кольором на карті на малюнку нижче).

Човни з ракетами Трайдент базуються на півночі Шотландії, у місті «Faslane on the River Clyde», яке розташоване на північний захід від міста Ґлезґоу.

Кожний з човнів може мати на собі до вісім ядерних ракет Трайдент, кожна з яких може мати кілька ядерних головок.

Загалом, Велика Британія має чотири таких човни.

Кожен човен має з собою запакований "лист останньої розради" від імені прем'єр-міністра, у якому викладено вказівки, яких необхідно дотримуватись у випадку, якщо СК потрапляє під загрозу ядерного удару, а його уряд вже знищено.

Трайдент є єдиною ядерною зброєю, яку має Сполучене Королівство.

Проблема тут полягає в тім, що дуже багато людей у британському суспільстві вважають недоцільним подальшу експлуатацію цих ракет, через те, що їх експлуатація та оновлення потребує надзвичайно великих коштів, котрі "гниють під водою".

Кошти, які потрібні тільки на оновлення Трайдент на даний час, за найскромнішими підрахунками, складають 31 мільярд фунтів, а на всю програму, потрібно принаймні 40 мільярдів.

Для порівняння, загальний бюджет Департаменту Здоров'я всього Сполученого Королівства у 2014 році складав 110 мільярдів фунтів.


Члени Палати Громад підтримали оновлення ракет Трайдент Запуск ядерної ракети з підводного човнаЧлени Палати Громад підтримали оновлення ракет Трайдент Цей малюнок подає основну інформацію про Трайдент (блакитна зона вказує на радіус досягеня цілей ракет


Члени Палати Громад підтримали оновлення ракет Трайдент Підводний човен класу Венґард, (довжина 150 метрів)Подібні статті
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-36820416Всі новини tsja storinka latynkoju wsi nowyny latynkoju