Перелік новин     Вівторок, 19 липня 2016 - 15:41

Клієнтам Lowcost компенсують тільки £7.78

Клієнтам Lowcost компенсують тільки £7.78

Тисячі британських туристів, котрі замовили свої відпустки через збанкрутілу компанію Low Cost, можуть отримати компенсацію у розмірі приблизно 7 фунтів, 78 пенсів.Про це повідомляє британська компанія БіБіСі з посиланням на джерела адміністраторів компанії.

Як повідомлялось раніше, компанія пішла в адміністрацію на минулому тижні, що кинуло у неабиякі проблеми 27 тисяч її клієнтів, які вже відбувають свої відпустки за кордоном і ще 110 тисяч клієнтів, які замовили свої відпустки через цю компанію, але ще ними не скористались.

Компанія Lowcost не була зареєстрована в урядовій схемі під назвою «Atol», що дозволило б її споживачам отримати повний розмір компенсації.

Британська схема ATOL (Air Travel Organiser’s Licence), за якою стоїть уряд СК, є своєрідною страховкою від банкрутства чи подібних проблем компаній і захищає споживачів, котрі замовили свої відпустки з зареєстрованою у цій схемі фірмою.

Цю схему було утворено з метою запевнення, що споживачі отримують повну компенсацію при будь-яких труднощах їх компанії.

Попри те, що головний офіс компанії Lowcost розташований у СК, ця компанія офіційно зареєстрована на острові Мальорка, який є частиною Іспанської території.

Це означає, що компанія не була зобов'язана реєструватись у британській схемі Atol, а натомість була зареєстрована у подібній та набагато дешевшій схемі на Мальорці. Ця схема має гарантію на компенсацію компанії у розмірі тільки 1.09 мільйонів фунтів, що означає, що кожний споживач отримає тільки по кілька фунтів компенсації.

Адміністратори на даний час не можуть точно вказати суму компенсації. Це стане відомим тільки після того, як буде опрацьовано всі скарги та заяви клієнтів.

Проте, вони кажуть, що наразі виглядає так, що споживачі отримають компенсацію за свої замовлення тільки у розмірі десь 1-2% від тої суми, яку вони заплатили під час замовлення.

Один зі споживачів, пан Simon Holt, який мешкає у місті Skipton, яке розташоване у графстві Йоркшиа, що у північній Англії, каже, що кілька днів тому був змушений перевести додаткову тисячу фунтів своїй доньці та її другові, аби вони змогли заплатити за готель до кінця своєї відпустки у Португалії.

Він каже, що вони також будуть змушені ще заплатити свої власні гроші за літак аби повернутись до дому.

За його словами, коли його донька, Ребека, замовляла відпустку через Lowcost, всі витрати було включено у її замовлення.

Компанія Lowcost замовляла більшість своїх літаків через компанію Ryanair, яка у свою чергу каже, що всі питання, пов'язані з замовленнями через компанію Lowcost, мають надсилатись до компанії Lowcost, а не до них, від'як вони ще не були отримали гроші за всі ці замовлення.

Банкрутство компанії Lowcost пов'язують з результатом референдуму за вихід СК з ЄС.


Також читайте:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-36834408Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju