Перелік новин
24.07.2016 - 03:49

Через затримки люди у Довері вже простоюють по 20 годин

Через затримки люди у Довері вже простоюють по 20 годин

У порту міста Довер утворились надзвичайно довгі черги при завантаженнях на пороми, які пов'язані з посиленими заходами безпеки, до яких вдаються французькі прикордонники.Наразі повідомляють, що людям доводиться чекати у чергах по 8 годин аби їх автомобілі було завантажено на пором.

Поромні компанії, котрі займаються переправою пасажирів та їх автомобілів на французький бік, застерігають мандрівників про те, що паспортний контроль займе принаймні 4 години.

Проте, окремі з пасажирів через соціальні мережі повідомляють, що вже у черзі понад 8 годин.

Цю інформацію також підтверджує Поліція Кент, яка застерігає автомобілістів по можливості утриматись від поїздок у бік Довера, бо ви можете застрягнути на під'їздах до Довера на принаймні 8 годин.

Поліція радить автомобілістам брати з собою у подорож якомога більше води та їжі.

За останніми повідомленнями, французькі прикордонники вирішили дещо пом'якшити перевірку документів з метою полегшення проходу через кордон і також через надзвичайно спекотну погоду на території південної Англії.

Що стосується терміналу залізничного тунелю під назвою Channel Tunnel, який розташовано біля міста Фолкстоун, то за офіційними повідомленнями там наразі немає жодних затримок.

Проте, людей застерігають, що під час посиленої перевірки документів, буде потрібно додаткових півтори години.

Британська агенція нагляду за магістралями під назвою, Highways England, повідомляє, що на шосе М2(А2) та М20(А20), котрі ведуть з Лондона до Довера, спостерігається надзвичайно великий рух автомобілів.

Одна з пасажирок, пані Renata Roslak, яка з чоловіком намагається виїхати до Франції, каже, що вони виїхали з Бирминема ще вчора о сьомій годині вечора і до цих пір ще не дістались до Довера.

Вона каже, що на останні вісім годин вони просунулись десь не більше ніж на два кілометри і скаржиться, що: "Тут навіть ніде розвернутись та поїхати назад до дому.
Я навіть телефонувала у поліцію з запитом, скільки нам ще тут стояти, на що вони відповіли, що у них надто мало штату аби справитись з додатковими заходами безпеки.".

Через затримки люди у Довері вже простоюють по 20 годин Черга на пороми минулої ночі


Інший чоловік, пан Kris Mazur, який провів всю ніч на А20, каже що за останні 10 годин просунувся лише десь на півтори кілометра.

Він каже: "Ви уявіть собі скільки тут людей і ніде жодного туалету. Одні люди всю ніч смажать шашлики, інші просто сплять. У інших ні води, ні їжі, ні туалетів.".

Пані Suzanne Holland каже, ми, після 12-годинного простою у Довері, врешті-решт змогли завантажитись на пором. Нам ніхто не надавав жодної інформації. Якби ми знали скільки нам чекати, могли б трішечки поспати. Як це все дратує, я не можу.".

Через затримки люди у Довері вже простоюють по 20 годин На під'їзді до порту Довера в суботу ввечері


Поліція повідомляє, що за допомогою гелікоптера, вчора після обіду, почали доставляти людям воду та частково харчі. Вони також кажуть, що затримки можуть тривати аж до понеділка.

Найголовнішою причиною таких значних черг, поліція вважає надзвичайно великий та раптовий притік транспорту через перші вихідні після закінчення шкільних занять та початку відпускного сезону, до якого додаються ще й набагато щільніші заходи перевірки, які застосовують французькі прикордонники через минулі терористичні акти.

Є й такі, що жартують та кажуть, що це майбутнє на кордонах після Брекзит.

Також читайте:

Британці мочаться в штани - нема грошей на туалети

У мандрівників можуть бути затримки з виїздом за кордон

У Калей відновлюється робота поромів


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-kent-36873632Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju