Всі новини     Понеділок, 25 липня 2016 - 04:07

Паспортний контроль у Heathrow надто кволий

Паспортний контроль у Heathrow надто кволий

За словами анонімних інформаторів, у одному з найбільш інтенсивних аеропортів Сполученого Королівства персонал не справляється з перевіркою паспортів, що часто призводить до прогалин у якості контролю.Аеропорт Гітроу розташований на захід від Лондона і вважається найбільшим та найбільш інтенсивним аеропортом Великої Британії.

Після приходу до влади консерваторів, від 2010 року, через значні бюджетні скорочення, спостерігається скорочення кількості працівників прикордонного контролю, котрі проводять перевірку паспортів при в'їзді в країну.

У Сполученому Королівстві при виїзді з країни у аеропортах не існує паспортного контролю, окрім аеропорту Гітроу.

Через значну нестачу персоналу, керівники паспортного контролю у Гітроу для допомоги прикордонникам задіюють додатковий персонал з найближчих портів, які розташовані на південному та південно-східному узбережжі Англії.

Речники британської прикордонної служби [UK Border Force] кажуть, що коли спостерігається великий наплив пасажирів, це створює надмірне навантаження на працівників паспортного контролю, що у свою чергу призводить до тривалих затримок.

Анонімні інформатори, які вже тривалий час працюють у британській прикордонній службі, у інтерв'ю БіБіСі розповідають: "Працівників не вистачає. Нас просто розпинають. Через стреси на роботі, дуже багато колег перебувають на лікарняних. Ми постійно перезавантажені роботою. Працівники не мають достатньо часу для належної перевірки кожного паспорта. Це не так просто описати словами.".

За словами одного з інформаторів, працівники паспортного контролю приходять на зміну у порт Довер, потім їх везуть у Гітроу, де вони працюють протягом трьох годин, а потім вони знову повертаються у Довер.

У внутрішніх справах (Home Office) на ці звинувачення відповідають, що впевнені у тому, що нестача персоналу ніяк не має впливу на зниження якості паспортного контролю.

Працівники аеропорту Гітроу, котрі постійно відстежують кількість черг, кажуть що прикордонна служба має ціль перевіряти 95% паспортів пасажирів, які не є громадянами ЄС, які проходять через контроль кожні 45 хвилин.

За їх словами, працівники прикордонної служби постійно пропускають ці цілі. За червень цього року, відсоток пропуску пасажирів на терміналі 2 був на рівні 89.4%, на терміналі 3 швидкість пропуску пасажирів склала 91.3%, 93.3% на четвертому терміналі і 94.1% на терміналі 5.

Цілі за травень цього року також було пропущено на трьох терміналах аеропорту.


Паспортний контроль у Heathrow надто кволий У 2006 році було запроваджено автомати сканування відбитків пальців аби пришвидшити перевірки пасажирів


Речники Гітроу кажуть, що: "Керівники аеропорту постійно проводять консультації з працівниками прикордонної служби про те, як можна покращити якість та швидкість пропуску пасажирів та зменшити черги під час проходження людьми паспортного контролю, особливо під час великого напливу пасажирів.

Вони зокрема кажуть: "Гітроу є обличчям Великої Британії і якщо пасажири почнуть відчувати, що ними зневажають, у них відпаде будь-яке бажання відвідувати Сполучене Королівство у майбутньому. Ми не хочемо поганої якості паспортного контролю, але ми також не хочемо аби пасажири відчули, що ними тут нехтують.".

Окремі з посадовців закликають нову секретарку внутрішніх справ, пані Амбер Рад, аби вона сприяла збільшенню кількості персоналу у прикордонній службі СК. Вони стверджують, що на даний час Британія явно не має достатньої кількості офіцерів прикордонної служби, що у свою чергу створює прогалини у якості перевірки паспортів, створює небажані та надмірні черги, що створює поганий імідж СК за кордоном.

Минулого тижня компанії British Airways довелось вибачатись перед своїми клієнтами за тривалі затримки, які виникли у аеропортах Ґітроу та Ґатуик, через неспроможність прикордонної служби ефективно здійснювати паспортний контроль.


Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-36868585Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju