Всі новини     Понеділок, 25 липня 2016 - 19:41

PHE ? добавки вітаміну D необхідно вживати увесь час

PHE ? добавки вітаміну D необхідно вживати увесь час

Урядова організація, Публічне Здоров'я Англії (PHE) радить населенню, яке мешкає на території Сполученого Королівства вживати добавки з вітаміном D упродовж осінньої, зимової та весняної пір року.У PHE кажуть, що практично всім людям радиться приймати добавки з вітаміном D у пори року, котрі мають дефіцит сонячного світла, потрапляння якого на шкіру людини виробляє в організмі цей вітамін.

Причиною цієї поради став звіт організації, у якому фахівці стверджують, що нормальний людський організм потребує щоденно 10 мікрограмів вітаміну D, але через недолік сонячного проміння на території СК, переважна більшість людей не отримують цей вітамін у достатній кількості.

Нормальне повсякденне харчування також має надто малу дозу вітаміну D.

Нестача цього вітаміну у людському організмі у тривалій перспективі часто призводить до підвищеної крихкості кісток та розвитку рахіту у дітей.

Обмежена кількість вітаміну D міститься у окремих продуктах харчування, серед яких масна риба, яйця та збагачена крупа.

Більшість людей отримують цей вітамін через реакцію шкіри людини при потраплянні на неї ультрафіолетового проміння, яке міститься у сонячних променях.

Офіційні дані Наукового Дорадчого Комітету Харчування (Scientific Advisory Committee on Nutrition (скор. SACN)) засвідчують, що кожна п'ята чи п'ятий дорослі британці та кожна шоста британська дитина, мають надто низький рівень цього вітаміну.

Лікарі кажуть, що у зимову пору року, всі люди у Британії, яким більше ніж один рік, потребують приблизно 10 мікрограмів вітаміну D щодобово.

PHE ? добавки вітаміну D необхідно вживати увесь час Випадок поганого розвитку людського скелету


Головною функцією вітаміну D є регулювання кількості фосфату в організмі людини, який є суттєво необхідним для росту та розвитку здорових кісток, зубів та мускулів.

У надзвичайних випадках, надто низький рівень вітаміну D може призвести до розвитку рахіту у дітей, тобто коли кістки дитини стають м'якими та слабкими, що у свою чергу спотворює весь скелет під час його росту (як на малюнку вище).

У дорослих людей нестача вітаміну D може спричинити хворобу, яка відома, як «остеомаляція».

Остеомаляція є хворобою, яка характеризується недостатньою мінералізацією кісткової тканини. Під час остеомаляції зростає об'єм кісткової речовини, але зменшується її мінералізація. Остеомаляція може спричинити сильні болі у кістках та болі у м'язах.

Проте, в жодному разі не можна зловживати споживання вітаміну D.

Надмірне вживання вітаміну D може призвести до надто високого рівня кальцію у крові людини, що у свою чергу може спричинити серцеві та ниркові проблеми.

Якщо ви маєте серцеві чи інші проблеми зі здоров'ям, то перед вживанням добавок з вітаміном D обов'язково проконсультуйтесь з лікарем.

Англійські фахівці у галузі медицини радять аби діти до 4 років споживали добавки з вітаміном D кожного дня упродовж всього року.

При годуванні малят віком до одного року, котрі не споживають харчові формули, також радиться давати добавки, які збагачені цим вітаміном.

Професор манчестерського університету, пан Peter Selby, радить: "Вітамін D необхідний для підтримки здорових кісток і ми маємо всім людям радити вживати цей вітамін аби максимально понизити ризик різних кісткових захворювань.".

Ці настанови фахівці комітету SACN виробили після того, як провели тривале дослідження росту людського тіла, під час якого вивчали зв'язок між вітаміном D та здоров'ям кісток і м'язів.


Також у цій темі читайте:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/health-36846894Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju