Перелік новин     Вівторок, 26 липня 2016 - 12:15

Новий уряд має намір ще більше обмежити видачу студентських віз

Новий уряд має намір ще більше обмежити видачу студентських віз

За інформацією британського щоденника Daily Telegraph, новий уряд на чолі з пані Мей готує свіжі плани зниження рівня міграції через запровадження нових бар'єрів для іноземних студентів.Окремі урядовці вважають, що британські університети стали "привабливим вікном" для економічних мігрантів, які хочуть потрапити на територію Сполученого Королівства з метою працевлаштування.

Згідно з Тéлеґраф, пані Теріза Мей підтримує членів свого уряду, котрі закликають ще більше обмежити студентські візи і зробити так, аби у британських університетах навчались тільки найбільш талановиті та найкращі студенти світу.

Коли пані Мей була секретарем внутрішніх справ (Home Secretary), вона позачиняла чисельні "фіктивні" коледжі та значно обмежила видачу віз іноземним студентам.

Під її керівництвом від 3 серпня 2015 року було скасовано право студентам подальшої середньої освіти з третіх країн (окремі пункти Tier 4) працювати по 10 годин на тиждень, а від 12 листопада 2015 року студенти вже не мають права подавати заяви на продовження своїх віз на території СК. Вони можуть подавати ці заяви тільки за межами Великої Британії, у себе вдома. Також, від 12 листопада 2015 року було скорочено термін дії студентських віз від трьох років до двох та було усунуто право студентів продовжувати ці візи, якщо вони не можуть "чітко продемонструвати, що їх освіта прогресує".

На даний час, міжнародні, не європейські, студенти, котрі мають довгострокові студентські візи типу Tier 4, мають обмежені права на працевлаштування на території СК. Вони можуть працювати, якщо ця праця пов'язана та є частиною їх чинного курсу. Вони можуть працювати по 20 годин на тиждень під час навчання та необмежену кількість годин під час канікул, при умові, що студент навчається на курсі, після якого він отримує ступінь (бакалавр, магістр і т.п.). Якщо курс не є таким, що надає ступінь, тоді, під час навчального періоду, студент може працювати по 10 годин на тиждень.

Команда пані Мей вірить, що подальші обмеження для міжнародних (не європейських) студентів можуть значно скоротити притік мігрантів на територію СК.

Джерела у центральному уряді натякають на те, що Внутрішнім Справам та Департаментові Освіти буде наказано проаналізувати та вивчити всі можливі варіанти подальшого обмеження умов надання студентських віз.

Серед аспектів, на котрі звертатиметься увага, будуть такі, як можливість значного обмеження числа віз студентам, котрі мають наміри навчатись на так званих "мікі маус" курсах, які надають дуже низьку якість освіти і на яких студенти "навчаються" тільки з метою працевлаштування. В уряді також розглядають введення вимоги отримання від майбутніх студентів гарантій на те, що вони покинуть СК після того, як завершиться їх навчання.

Ці плани з'явились після того, як пані Теріза Мей пообіцяла, що докладе всіх зусиль аби знизити рівень чистої міграції на територію Великої Британії.

У той час, коли пані Мей була секретарем внутрішніх справ, дуже часто між нею та тодішнім канцлером, паном Джордж Озборн, тривали "сутички" у питаннях міграції, які особливо стосувались студентів.

Пан Озборн не бажав драконівських обмежень для міжнародних студентів, бо вважав їх дуже корисними для економіки королівства, особливо після того, як було введено вищу плату за навчання в університетах Англії та Уельсу.

Після того, як пані Мей стала Прем'єр-міністром Великої Британії, її руки було розв'язано і найперше, що вона зробила - усунула пана Озборна з посади канцлера.

Останні дані статистики Великої Британії вказують на те, що міграція на територію СК продовжує зростати рекордними темпами.


Також читайте:
джерело: http://www.telegraph.co.uk/news/2016/07/23/theresa-may-plans-new-immigration-crackdown-on-student-visas/Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju