Перелік новин     Четвер, 28 липня 2016 - 01:53

У закусочних Byron заарештовано 35 мігрантів

У закусочних Byron заарештовано 35 мігрантів

Тридцять п'ять працівників національної мережі закусочних ресторанів під назвою Byron Hamburgers було заарештовано у Лондоні під час облави за підозрою у працевлаштуванні без дозволу.Про це повідомили у внутрішніх справах (Home Office). У повідомленні також йдеться про те, що заарештованими працівниками були громадяни Бразилії, Непалу, Єгипту та Албанії.

За підтвердженням Home Office, облави було вчинено ще 4 липня цього року у кількох закусочних ресторанах Лондона, які належать до мережі Байрон після того, як до них надійшла анонімна інформація про те, що у цих закусочних можливо працюють нелегальні мігранти.

Один з головних працівників одного з ресторанів розповідав, що у той день всім працівникам закусочної було наказано бути присутніми на зустрічі з приводу техніки безпеки (health and safety meeting) о 9:30 зранку. Коли працівники зібрались на зустріч, офіцери міграційної служби прибули у бюро та почали їх опитування.

Працівник, який відмовився надати свої дані, зокрема каже: "Це факин огидно. Окремі з цих людей пропрацювали тут чотири чи п'ять років а ці кляті офіцери навіть не дали нам можливість сказати їм до побачення.".

Працівники міграційної служби кажуть, що цих людей було заарештовано на підставі підозри про можливе порушення ними законодавства про працевлаштування на території Великої Британії та фальсифікацію документів.

Речники компанії Байрон повідомили, що цілковито співпрацюють з внутрішніми справами. Проте, вони відмовились коментувати твердження про те, що влаштували фіктивну зустріч по техніці безпеки бо знали, що міграційні офіцери мають намір зловити працівників без права дозволу на працю.

Компанія Байрон нараховує 56 закусочних по всій території Великої Британії. Власником компанії є інвестиційна фірма під назвою Hutton Collins, яка купила Байрон у 2013 році за сто мільйонів фунтів.

Повідомлення про ці арешти спочатку з'явились у іспаномовній газеті під назвою El Iberico, яка виходить у Лондоні. Далі ця новина дуже швидко поширилась по соціальних мережах, де дуже багато людей тепер закликають протестувати та бойкотувати закусочні Байрон через те, що вони здали цих людей.

Цю ідею також підтримують окремі британські політики.

Заступниця лідера Партії Зелених, пані Amelia Womack, також дуже обурена і каже: "Ця новина просто шокує. Якщо це правда, тоді босам Байрон має бути надзвичайно соромно за те, що вони перевертають людські життя верх ногами. Люди, котрі вже довгий час оселились та працюють у СК і зробили значний внесок у економіку країни, мають мати право подати заяву на постійне проживання аби продовжувати тут жити і працювати легально та продовжувати робити свій внесок у розвиток нашого суспільства та у нашої економіки.".


Подібні статті
джерело: https://www.theguardian.com/uk-news/2016/jul/27/immigration-raid-on-byron-hamburgers-rounds-up-30-workersВсі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju