Перелік новин     Четвер, 28 липня 2016 - 17:13

Lloyds врізає 3ʼ000 робочих місць

Lloyds врізає 3ʼ000 робочих місць

Один з найбільших банків Сполученого Королівства сьогодні оголосив про намір скоротити ще три тисячі робочих місць на території Великої Британії після того, як керівництво банку вирішило зачинити ще 200 відділень до кінця 2017 року.Лоїдз сьогодні також оприлюднив проміжні дані про доходи, які показали, що доходи банку за перше півріччя цього року зросли на 101%, тобто більше ніж у двічі більше ніж за перше півріччя минулого року.

У банку повідомили, що закриття відділень та скорочення штату є результатом зміни звичок споживачів, які все більше користуються послугами банку через інтернет.

На даний час Лоїдз вже провадить закриття 200 своїх відділень та скорочення 9 тисяч штату, яке він почав здійснювати у 2014 році.

Сьогоднішнє оголошення означає, що від 2014 року до кінця наступного, Лоїдз загалом скоротить 12 тисяч людей та зачинить 400 відділень на території Сполученого Королівства.

У банку заявляють, що сьогоднішнє рішення не має нічого спільного з результатом референдуму за вихід СК з ЄС, який відбувся у минулому місяці.

Сьогодні стало відомо, що доходи банку за перше півріччя цього року склали 2.5 мільярди фунтів, що є на 1.3 мільярди (або на 101%) більше ніж за перше півріччя минулого року.

Збільшення прибутків банку більше ніж у двічі стались завдяки набагато меншим виплатам компенсацій своїм клієнтам, які були пов'язані з незаконним та безпідставним накладання на своїх клієнтів кредитних страховок, які банк здійснював у минулому, також відоме, як «payment protection insurance», або скорочено «PPI».

Загалом, виплати компенсацій по PPI, які банківська група Лоїдз здійснювала від 2011 року, коштували групі понад 16 мільярдів фунтів.

Виконавчий директор Lloyds Banking Group, пан Antonio Horta-Osorio застерігає, що у найближчому майбутньому на банк очікує сповільнення зростання доходів, яке є наслідком виходу Великої Британії з Європейської Унії.

Разом з цим, пан Горта-Озоріо наголошує на тім, що Лоїдз залишається "на міцній позиції" та готовий здолати будь-яку невизначеність, пов'язану з результатом референдуму.

Британський уряд все ще володіє майже 10% акцій Лоїдз, понад 70% якого він придбав з причини порятунку банку під час минулої фінансової кризи.

На сьогоднішніх торгах, після оголошення результатів та промови пана Горта-Озоріо, акції Лоїдз сповзли на долину на 5%.

Багато економістів кажуть, що попри невтішні перспективи банківського сектору Сполученого Королівства, Лоїдз продовжує залишатись міцним та стійким банком.

Речник однієї з найбільших британських профспілок під назвою Unite, пан Rob MacGregor, який також представляє багатьох працівників Лоїдз, називає ці скорочення "ще одним потужним ударом по економіці СК".

Він зокрема каже: "Це втрата постійних робочих місць. Як країна, ми не можемо собі дозволити втрачати ці робочі місця, особливо у такий хиткий час, який виник у результаті недавнього референдуму.".

Проте, реалії все ж таки є іншими.

За останніми даними статистики, на даний час британці загалом щодня входять у свої банківські рахунки через інтернет 11 мільйонів разів.

Представник Британської Банківської Асоціації (BBA), пан Anthony Browne, каже: "Споживачі завжди закохані у нові технології і нічого тут не вдієш.".

Проте, у профспілках сперечаються: "Спробуйте сказати це мільйонам британців, які не вміють та ніколи не користуються інтернет. Спробуйте сказати це власникові маленького підприємства, який хоче мати повний щоденний доступ до готівки, але який живе у одній з 1'500 громад, на території яких на даний час вже нема жодного банківського відділення.".

Кожний бік має переконливі аргументи, але легкого та зручного вирішення подібних проблеми на цьому світі не існує.

Сьогодні на лондонській біржі індекс FTSE 250, який найкраще віддзеркалює вартість саме британських підприємств, зачинився на позначці 17'305 пунктів, що є трішечки вище ніж коли він був перед референдумом.

Це відновлення вартості підприємств пояснюють тим, що до того часу, поки не було ініційовано Статтю 50 Лісабонської Угоди, жодних великих катаклізмів у економіці не очікується. Принаймні так вважають більшість британських ринкових аналітиків.

Сьогодні на світових біржах за один британський фунт дають 1.31 долара США.


Також у цій темі:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-36911896Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju