Перелік новин     Четвер, 28 липня 2016 - 18:34

Шотландцеві дали 7 років за зґвалтування жінки у сні

Шотландцеві дали 7 років за зґвалтування жінки у сні

Працівника таксі з шотландського міста Единбург сьогодні було ув'язнено на сім років після того, як його було визнано винним у зґвалтуванні жінки, коли вона міцно спала після нічних гульок.Пан Rory Crawford, 34 роки, зайшов у спальну 21-річної жінки у помешканні її подружки у столиці Шотландії, місті Единбург, коли вона спала після гучної ніченьки та здійснив над нею статевий акт.

Після того, як вона прокинулась, він продовжував зґвалтування.

Пан Кроуфорд є мешканцем Единбурга. Випадок трапився ще 28 грудня 2014 року.

Справа слухалась у Вищому Суді міста Единбург.

На початку пан Кроуфорд відкидав всі звинувачення у свій бік у тому, що здійснив зґвалтування жінки.

Проте, після тривалих слухань присяжні визнали його винним у скоєні цього злочину. Варто зазначити, що голосування присяжних з цього приводу не було одноголосним.

Пан суддя Michael O'Grady, під час оголошення вироку, заявив: "Я вже чітко визначив, що вважаю цей злочин, як дуже жорстокий та підступний. Зґвалтування для жінки завжди є підступним та жорстоким злочином, а цей злочин є ще жорстокішим та підступнішим і має хижацькі риси, що ще більше вражає.".

Під час судових слухань йшлося про те, як жінка зі своєю подружкою пішли по нічних клубах у центрі Единбурга, після чого вона не повернулась до дому, а замість того залишилась спати у квартирі своєї подружки.

Пан Рорі Кроуфорд також був у центрі Единбурга та зустрів жінок у одному з нічних клубів, після чого вони разом повернулись у квартиру подружки жертви насильства.

Згодом він зайшов у спальну, де вона спала і почав зґвалтування, яке продовжував після того, як вона прокинулась.

Суворість терміну ув'язнення, який призначив суддя, також пояснюється тим, що пан Кроуфорд вже перебував у переліку у реєстрі чоловіків підвищеного ризику.


У цій темі також читайте:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-scotland-edinburgh-east-fife-36914582Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju