Всі новини     Неділя, 31 липня 2016 - 09:53

Протестувальники закидали Байрон живими тарганами

Протестувальники закидали Байрон живими тарганами

Два лондонські ресторани швидкої закуски, що належать мережі Byron Hamburger, яка напередодні дозволила офіцерам міграційної служби робити облави у своїх закусочних, було засипано різними живими комахами.Група активістів «London Black Revs» та група «Malcolm X Movement» повідомили у соціальних мережах, що їх активісти засипали роями комах два лондонські ресторани компанії Байрон.

Один з ресторанів, який засипали активісти розташований у центрі Лондона, на проспекті Shaftesbury Avenue. Інший ресторан, у який активісти напустили живих комах, розташований також у центрі Лондона, біля станції метро Holborn.

Серед комах, які використовували активісти, була велика кількість тарганів, саранчі та цвіркунів.

Обидва випадки трапились у п'ятницю ввечері, приблизно о 19 годині.

Ці заходи було вчинено на знак протесту проти облави офіцерів міграційної служби на кілька лондонських ресторанів раніше цього місяця.

Активісти також розпочали дуже широку та дуже активну кампанію з закликами бойкотувати ресторани Байрон, через те, що їх керівники сприяли облавам.

Найбільше цю кампанію відчутно у Лондоні.

Дії активістів дуже палко підтримуються багатьма представниками прогресивного британського суспільства.

На знак протесту проти вчинків керівництва групи Байрон, активісти двох вище зазначених груп вирішили провести низку вельми агресивних заходів з метою привернути до цього скандалу максимальну увагу громадськості.

Після проведення кількох подібних акцій, представники обидвох груп оприлюднили заяви, у яких вибачились перед людьми, котрі у той час харчувались у ресторанах та закликали їх бойкотувати мережу Байрон.

У одній з заяв зокрема йдеться: "Ми змушені були діяти тому, що депортації людей, подібні до цієї, є неприйнятні і неприпустимі і ми мусимо захищати цих людей та їх сім'ї від такого нелюдського поводження з ними.".

Ці протести наразі є останніми діями активістів проти мережі Байрон.

У соціальній мережі Туитер цьому присвячено гештеґ під назвою #boycottbyron, де зібрано всі повідомлення щодо цієї протестної акції.

У лондонській поліції підтвердили, що проводять розслідування двох інцидентів "нанесення кримінальної шкоди", які мали місце у ресторанах мережі Байрон, минулої п'ятниці.

Протестувальники закидали Байрон живими тарганами Офіцери прикордонної агенції виводять з ресторанів працівників, на яких впала підозра про те, що вони працювали без дозволу.


Протестувальники закидали Байрон живими тарганами Активісти занесли до ресторанів Байрон багато комахПосилання на сторінки акції протесту у соціальних мережах:
У Туитер:
#boycottbyron
У Фейсбук:
#boycottbyron


У цій темі також читайте:
джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/protesters-throw-hundreds-of-live-insects-into-byron-burger-restaurants-amid-backlash-over-a7164336.htmlВсі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju