Перелік новин     П'ятниця, 05 серпня 2016 - 07:42

Лондон збільшив кількість озброєної поліції

Лондон збільшив кількість озброєної поліції

Від третього серпня на вулицях Лондона значно побільшало число озброєних поліцейських через побоювання про можливі потенційні терористичні напади.Комісар столичної поліції (Metropolitan Police), Сер Bernard Hogan-Howe, заявив, що для посилення поліцейського нагляду у Лондоні виділено 600 додаткових поліцейських через недавні терористичні напади у Європі.

Офіцери поліції, які озброєні пістолетами та пів-автоматичною зброєю, виконуватимуть рутинне патрулювання Лондона. Ця операція має назву Hercules.

До цього часу лондонська поліція вже нараховувала 2'200 озброєних поліцейських.

Окрім цього, у Лондоні також базуються особливі анти-терористичні загони, які перебувають напоготові 24 години кожної доби. Вони мають особливу підготовку та знаряддя негайного реагування на землі, у повітрі та на воді.

Окремі з цих загонів часто пересуваються на мотоциклах, човнах та інших засобах.

Окрім Лондона, на решті території СК виділено тисячу додаткових озброєних та відповідно підготовлених поліцейських.

За останніми даними внутрішніх справ (Home Office), на території Англії та Уельсу на кінець березня цього року нараховувалось 5'639 озброєних офіцерів поліції.

У червні цього року було оголошено, що на території Шотландії також буде збільшено кількість озброєних поліцейських від чинних 275 до запланованих 365 офіцерів.

В уряді також пообіцяли, що на збільшення контингенту озброєної поліції загалом по Британії у найближчі кілька років інвестують додаткових 144 мільйони.


Подібні статті:
джерело: https://inews.co.uk/essentials/news/uk/armed-police-deployed-protect-london/Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju