Перелік новин     П'ятниця, 05 серпня 2016 - 08:31

Випадок на Russell Square не мав терористичного підґрунття

Випадок на Russell Square не мав терористичного підґрунття

За повідомленнями поліції, 19-річного громадянина Норвегії було затримано вчора за підозрою вбивства американської громадянки у центрі Лондона.Детективи стверджують, що цей молодий чоловік, який має сомалійське походження і переїхав до Британії, коли йому було п'ять років, має психічні вади, але він не має жодного відношення до будь-яких терористичних груп та не є наслідком ісламського радикалізму.

Свідки розповідають, що бачили, як озброєний ножем молодий чоловік розлючено вчиняв напади на прохожих людей у центрі Лондона біля площі Russell Square.

Поліція повідомляє, що 60-річна жінка, яка є громадянкою США, потрапила "під ніж" злочинця. Згодом повідомили, що вона померла.

Працівники швидкої намагались врятувати їй життя, але її рани були надто суворими аби вона змогла вижити.

Окрім цієї жінки також було поранено ще п'ятьох людей, серед яких дві жінки і три чоловіки, котрі є громадянами Австралії, США, Ізраїлю та Британії.

Чотирьох поранених було вчора виписано з лікарні. Один інший чоловік все ще перебуває у лікарні з важким пораненням ножем у живіт.

Випадок трапився у середу, після десятої години вечора.


Також у цій темі:
джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/crime/russell-square-stabbing-attack-news-suspect-latest-not-terror-related-police-norwegian-somali-a7171621.htmlВсі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju