Перелік новин     Понеділок, 08 серпня 2016 - 02:13

Починається п'ятиденний страйк працівників Південної Залізниці

Починається п'ятиденний страйк працівників Південної Залізниці

Людей, які дістаються на роботу потягами компанії Southern, у Лондоні та поза його межами, чекає надзвичайний хаос через страйк працівників компанії, який триватиме п'ять днів.Страйк було організовано однією з найбільших британських профспілок працівників транспорту, RMT.

Компанія Southern Rail (Південна Залізниця) пообіцяла, що під час страйку зможе забезпечити виконання графіку руху на 60%.

Головна компанія, «Govia Thameslink», яка є власницею компанії Southern вже кілька місяців поспіль перебуває у значній суперечці з профспілками через свої плани скорочення провідників, а замість них двері відчинятимуть водії потягів з використанням камер відео стеження, які встановлено на потягах нових моделей.

Члени профспілок вже провели кілька одноденних страйків, які ніяк не покращили ситуацію з цією суперечкою.

Речники профспілки кажуть, що її члени побоюються, що це нововведення призведе до масового звільнення людей та до значного погіршення безпеки пасажирів.

Серед маршрутів, на яких під час страйку може не ходити жодного потяга, є сполучення між Havant та Chichester, між Horsham та Dorking, міє Redhill та Tonbridge, між Haywards Heath та Seaford, між Oxted та Uckfield і також між Eastbourne та Ashford International.

Минулого місяця компанія Southern змінила графік руху та скасувала значну кількість потягів у відповідь на значні затримки, які компанія пов'язує з великою нестачею персоналу та дуже частими хворобами водіїв потягів.

Дві інші профспілки працівників залізничного транспорту «Aslef» та «Transport Salaried Staffs Association», також проводять консультації зі своїми членами щодо додаткових страйків через зміни графіку роботи та можливого зачинення великої кількості квиткових кас компанією Southern .

Напередодні, пасажири провели кілька демонстрацій у Лондоні та на південному сході Англії через значні затримки руху потягів компанією. Вони кажуть, що тепер дуже часто 70-хвилинна поїздка потягом компанії дуже часто перетворюється на трьох чи часом чотирьох годинні страждання.

Компанія Southern є головним оператором залізничних сполучень у графствах Сасекс та у східній частині графства Сарей. Компанія також забезпечує окремі маршрути у Лондоні та у графствах Кент, Гемпшиа і Бакингемшиа.


Також у цій темі:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-36987040Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju