Всі новини     П'ятниця, 19 серпня 2016 - 22:04

Понад 120 пожежників гасили пожежу на Shepherd's Bush

Понад 120 пожежників гасили пожежу на Shepherd's Bush

Принаймні сто двадцять офіцерів пожежної охорони Лондона приймали участь у гасінні пожежі у багатоповерховій будівлі, у районі Shepherd's Bush Green [Вівчарський перепочинок], розташований у західній частині британської столиці.Пожежа була настільки великою, що охопила восьмий, дев'ятий та десятий поверхи будівлі під назвою «Shepherds Court», яка загалом має 18 поверхів.

Лондонська Пожежна Бригада отримала понад 40 негайних дзвінків, які повідомляли про цю пожежу.

Дзвінки надходили сьогодні, приблизно о 15:45.

За даними Служби Швидкої Допомоги Лондона (London Ambulance Service), допомогу потребували двоє людей. Проте, жодному з них не був потрібний стаціонар.

Пожежники повідомили, що до 20:00 пожежу було взято під контроль.

Керівник однієї дільниці пожежної допомоги, пан Paul Hobbs, сказав: "Пожежа почалась на восьмому поверсі і потім, ззовні, розповсюдилась на горішні поверхи. Пожежники, які використовували захисні комбінезони та захисні маски, гасили пожежу окремо на кожному поверсі при допомозі водометів. Вони працювали вельми ефективно.".

У місцевій раді «Hammersmith and Fulham Council», на території якої розташований район Шеферз Буш, на своїй сторінці у мережі Туитер заявили: "Для тих мешканців будинку, котрі на даний час не можуть потрапити у свої квартири, було організовано притулки разом з територіями відпочинку.".

Під час пожежі, станцію метро «Shepherd's Bush» було зачинено.

Також, було евакуйовано всіх людей з торгового центру «West», який є прилеглим до будівлі, де була пожежа.

Територія «Shepherd's Bush Green» залишається зачиненою у всіх напрямках, що спричинює значну затримку руху на вулицях Holland Road та Uxbridge Road.

Південний напрямок вулиці Wood Lane також залишається зачиненим для руху від місця перехрестя цієї вулиці з вулицею South Africa Road.

Одна зі свідків пожежі, пані Helena Noifield, розповіла радіо BBC London, що: "Всі стояли та просто не знали куди йти. Все виглядало вельми жахливо. Навкруги лежить багато попелу. Всюди смердить димом. Це як у фільмі жахів.".

Речники швидкої допомоги кажуть, що вислали кілька швидких автомобілів та гелікоптера на той випадок, якщо виникне потреба. Двом людям, котрі отримали легкі поранення, було надано швидку допомогу.

Загалом, під час гасіння пожежі, на місці були присутніми команди пожежників з районів Hammersmith, Kensington, Acton, Chiswick, Paddington та Fulham.

Причини розпалу пожежі та її джерело наразі залишаються невідомі.


Понад 120 пожежників гасили пожежу на Shepherd's Bush


Понад 120 пожежників гасили пожежу на Shepherd's Bush


Понад 120 пожежників гасили пожежу на Shepherd's Bush Гелікоптер швидкої допомогиНазва «Shepherd's Bush» походить з використання у давнину спільної території, як місця перепочинку вівчарів, які колись цим шляхом мандрували на ринок Smithfield Market, який розташований у лондонському Сіті (City of London).

Існують свідчення, що цю територію вперше заселяли люди ще у Залізну Добу, яка тривала між 1200 роком до народження Христа (стара ера) та 340 роком після його народження (нова ера).

Перша офіційна згадка про поселення людей у районі Shepherd's Bush датується 704 роком після народження Ісуса Христа.

Про це йдеться у документах купівлі-продажу території, коли її купляв Єпископ Лондона на ім'я Waldhere, як додаток до свого маєтку під назвою "Fulanham".Також читайте:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-37132082Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju