Перелік новин     Субота, 27 серпня 2016 - 09:52

У Англії у цьому році зафіксовано найнижчі результати GCSE

У Англії у цьому році зафіксовано найнижчі результати GCSE

Цьогорічні результати сертифікату загальної середньої освіти (GCSE) на території Англії, Уельсу та Північної Ірландії, які за звичай оприлюднюються у останній тиждень серпня, стали найгіршими від 2008 року.Ці показники не віддзеркалюють результатів у Шотландії, яка має власну, відмінну від решти СК, систему оцінки під назвою Стандартні Ступені (Standard Grades), де найвищою оцінкою є Національна 5 (National 5).

Загальний відсоток студентів, які отримали оцінки від С (задовільна) до А* (найвища) знизився від 69% до 66.9%.

Кількість студентів чи учнів, які здобули найвищу оцінку, тобто А*, зменшилась від 6.6% до 6.5%.

У Британії учнів середньої школи дуже часто називають студентами, особливо учнів випускних класів або учнів коледжів.

У Британії дуже часто середню освіту здобувають у коледжах, де навчання починається від 11-річного віку, тобто від закінчення початкової (primary) школи.

У цьому році також було менше тих, котрі отримали майже найвищу оцінку, тобто оцінку А.

Аналітики пояснюють таке зниження результатів вимогою до окремих студентів повторно здавати екзамени з головних предметів, тобто з математики та англійської мови.

Загалом, цього тижня, було опубліковано понад 5 мільйонів результатів GCSE на території Англії, Уельсу та Північної Ірландії.

Директор аналітичного центру дослідження освіти букінгемського університету, професор Alan Smithers, каже, що зниження результатів загальної освіти на 2.1% є найстрімкішим падінням кількості результатів оцінок С до А* від того часу, коли було введено систему оцінювання GCSE, тобто від початку 80-х років минулого сторіччя.

Найбільше погіршення результатів GCSE мало місце на території Англії.

На території Уельсу результати, порівняно з попередніми роками, залишились практично без змін.

У Північній Ірландії результати в цьому році дещо покращились.

У самій Англії, пропорція тих студентів, які отримали оцінки від С до А* впала від 68.8% у минулому році, до 66.6% у цьому році, тобто впала на 2.2%. Пропорція англійських студентів, які отримали А* впала від 6.6% у минулому році, до 6.4% у цьому році, тобто впала на 0.2%.

У Північній Ірландії кількість студентів, які отримали оцінку А* дещо збільшилась і у цьому році становить 6.1% від всіх студентів.

В Уельсі, кількість студентів, які отримали оцінки від С до А* залишилась практично без змін і у цьому році складає 66.6%. Кількість тих, що отримали оцінку А* дещо зросла і у цьому році складає 6.1%.

Серед головних предметів, по яких відбулось падіння результатів, є англійська мова, історія та географія.

Число студентів, які вирішують здавати екзамени GCSE з іноземних мов, постійно зменшується.

Кількість тих, що здають GCSE з французької мови, за останні два десятки років, зменшилась майже на половину.

Найбільша британська профспілка вчителів під назвою «National Union of Teachers» каже, що на даний час британські школи постають перед все більшою проблемою нестачі кваліфікованих вчителів.

Кількість дівчат, які отримали оцінки вищі від С, тобто від С до А*, у цьому році склала 71.3%, у той час, як кількість хлопців у цій самій категорії склала тільки 62.4%. Це свідчить про все більше зростання різниці у результатах, які отримують дівчата та хлопці.

Найнижчою оцінкою у школах та коледжах є оцінка G, тобто результати оцінюються: від найнижчої G, F, E, D, C, B, A, A*.


Також читайте
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/education-37175848Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju