Перелік новин     Понеділок, 29 серпня 2016 - 17:36

У лондонських школах більше тисячі сексуальних злочинів за останні 4 роки

У лондонських школах більше тисячі сексуальних злочинів за останні 4 роки

Активісти кампаній захисту дітей закликають до посилення безпеки учнів та студентів у школах після того, як дані показали, що за останні чотири роки у школах та дитячих садках Лондона було офіційно заявлено про понад тисячу випадків сексуальних насильств різного характеру.Дані було оприлюднено журналістами лондонського видання Evening Standard, де серед іншого йдеться про те, що до поліції за цей самий період надійшли офіційні повідомлення про 83 випадки зґвалтувань та ще 921 випадок сексуальних злочинів іншого характеру.

Ці дані було отримано на основі Акту про Вільний Доступ до Інформації.

Дані показують, що 15% звинувачень у зґвалтуваннях надійшло зі шкіл району Croydon, який розташований у у південній частині міста. Загалом, від шкіл цього району надійшло 13 офіційних скарг про зґвалтування.

Вісім офіційних повідомлень про зґвалтування надійшло зі шкіл району Haringey, який розташований у північному Лондоні.

Ще сім офіційних повідомлень про зґвалтування за цей самий період надійшло зі шкіл району Lewisham, який розташований у південно-східній частині британської столиці.

У школах району Lewisham також було зареєстровано найбільшу кількість сексуальних злочинів.

Сорок шість злочинів сексуального характеру було зареєстровано у районі Greenwich, який є східним сусідом району Lewisham.

Ще 45 злочинів на сексуальному ґрунті було зареєстровано у східно-лондонському районі під назвою Newham.

Поліція звертає увагу на те, що дані злочини не обов'язково були вчинені стосовно учнів, але й також батьків, вчителів та інших працівників цих закладів.

За словами поліції, у цьому реєстрі занотовано всі злочини, які мали місце в межах території освітніх закладів.

За словами речника британської доброчинної організації захисту дітей під назвою NSPCC: "Ці цифри просто шокують і мають бути для всіх нас сигналом сполоху. Уряд має провести повну інспекцію всіх шкіл. Наші школи мають бути найбезпечнішим місцем для наших дітей. Уряд має вжити заходів аби всі діти отримали належну інформацію про те, що таке сексуальні злочини, які їх уникнути і як і кому негайно про них повідомляти.".

У минулому році у британській пресі повідомлялось про те, що загалом на території СК було зареєстровано понад 645 зґвалтувань за три роки.

У департаменті освіти центрального уряду на ці звинувачення відповіли: "Випадки злочинності у наших школах є дуже рідкісними. Разом з цим, будь-який злочин має бути заявлений у поліцію. Жодна молода особа не має почувати себе у небезпеці чи бути жертвою домагань у будь-якому випадку. Ми часто оновлюємо та видаємо настанови для всіх наших шкіл та інших освітніх закладів. Працівники Ofsted зобов'язані відстежувати повідомлення про подібні випадки та приймати відповідні заходи.".


Подібні статті:
джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/crime/london-schools-nurseries-rape-sexual-assaults-foi-statistics-figures-a7213751.htmlВсі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju