Перелік новин     Вівторок, 30 серпня 2016 - 20:21

Молоді британці мають в середньому по 3 тисячі боргів

Молоді британці мають в середньому по 3 тисячі боргів

У Сполученому Королівстві кожна молода особа у віці від 17 до 25 років має в середньому майже по три тисячі фунтів боргу.Про це йдеться у звіті опитування більше двох тисяч молодих людей, яке було проведено британською службою опитування під назвою «YouGov» на замовлення доброчинної організації порад молодим людям під назвою «Money Advice Trust».

Опитування виявило, що молоді британці в середньому мають майже по три тисячі фунтів боргу.

Ці борги не включають в себе студентські та іпотечні (mortgage) кредити.

Борги молодих людей включають в себе борги на кредитних картках, мінусові банківські рахунки (overdraft) та запозичення від родичів чи друзів.

Більше половини опитаних стверджували, що вельми стурбовані та вельми занепокоєні своїми боргами.

Тридцять два відсотки опитаних сказали, що вважають свої борги "важким тягарем".

Якщо звернути увагу на стать, то дівчата більше занепокоєні своїми боргами ніж хлопці.

Сума середньо-статистичного боргу молодої особи становить 2'989 фунтів.

Якщо звернути увагу на студентські кредити, то їх середньо-статистичний баланс на даний час становить 25'505 фунтів.

Вище згадана доброчинна організація провадить національну службу допомоги у вирішенні боргових питань для молодих людей.

За словами працівників служби, коли молоді люди потрапляють у боргову пастку, дуже мало хто з них звертається у службу допомоги, яка є безкоштовною і надає поради про те, як уникнути різних боргових пасток.

Доброчинна організація нещодавно видала свій новий звіт, який має назву «Позичені Роки» (Borrowed Years), у якому викладено головні заходи щодо того, як молодим людям уникнути боргових проблем та як навчитись правильно керувати своїми фінансами.

Серед цих заходів такі, як:
- рання та більш координована фінансова освіта;
- поради та підтримка осіб, котрі вперше у житті позичають гроші;
- глибша роль працедавців у забезпеченні порад та надання допомоги молодим працівникам у керуванні власними фінансами;
- практичне реформування систем оплат студентів.

Виконавча директорка доброчинного дорадчого трасту, пані Joanna Elson, каже: "Той факт, що багато молодих людей починають сповзати у боргові ями відразу після того, як їм виповнюється 18 років, створює для нас, як для суспільства, надзвичайно велику проблему і ми мусимо запевнитись, що ці люди на залишені наодинці зі своїми проблемами, а натомість отримують від нас максимально можливу допомогу.
Вельми насторожує те, що надто мало людей у віці до 25 років звертаються за порадами після того, як застрягають у боргах. Якщо ми дозволимо подібній ситуації розвиватись і надалі, ми постанемо перед ризиком, що ці молоді люди ніколи в житті не зможуть вибратись зі своїх боргових ям.".

Опитування також показало, що більшість молодих британців все ж таки намагаються самі вчитись ефективно керувати своїми фінансами.

Приблизно 71% опитаних сказали, що перевіряють свої банківські рахунки онлайн майже щотижня.

Проте, 37% опитаних зізнались, що не мають жодних планів щодо того, як сплатити свої чинні борги.

Майже 42% опитаних сказали, що керування власними фінансами для них є значно важчою справою ніж вони сподівались.

Одна з молодих дівчат, панночка Емма, у інтерв'ю БіБіСі розповіла власну історію про свої боргові проблеми. Вона каже, що відразу після того, як їй виповнилось 18 років, її банк запропонував їй кредитну картку, на яку вона погодилась.

Спочатку вона успішно повертала гроші на цю картку і не мала жодних проблем. Це спонукало її банк підіймати її кредитну межу (credit limit) вище та вище.

Проте, згодом Емма стала більш залежною від своєї кредитної картки і почала витрачати більше ніж могла собі дозволити.

Після того, як їй виповнилось 20 років, вона втратила роботу і більше не могла повертати гроші назад на кредитну картку. Тоді вона вирішила взяти кредит (loan), за допомогою якого вона мала намір покрити баланс своєї кредитної картки, сума якого на той час вже становила 3 тисячі фунтів.

Після того, як панночка Емма зателефонувала на номер допомоги доброчинної організації, її надали пораду, як вибрати собі кредит на максимально вигідних умовах та порадили, як бути "більш освіченою" у своїх фінансових справах.

Якщо у вас, у ваших друзів чи знайомих виникли подібні проблеми, ви також можете звернутись у цю доброчинну організацію та отримати дорадчу допомогу, зателефонувавши на безкоштовний номер: 0808 808 4000. :
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-37213026Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju