Всі новини     Четвер, 01 вересня 2016 - 20:51

Через страйк перевізників у французькому Калей знову очікується хаос

Через страйк перевізників у французькому Калей знову очікується хаос

Від початку наступного тижня британські мандрівники знову можуть опинитись у довжелезних корках на під'їздах до портів Довер та Фолкстоун, які розташовані у південній Англії, через блокаду французьких страйкарів та інших працівників.Про це сьогодні повідомила мер французького портового міста Калей, пані Natacha Bouchart, коли заявила, що французькі перевізники розпочинають свій страйк з понеділка, під час якого планують блокувати під'їзди до поромів та до терміналів залізниці Євростар, що у свою чергу спричинить зупинку переправ людей та транспорту.

До страйку водіїв також планують долучитись французькі поліцейські, фермери та власники місцевих крамниць.

Їх єдиною вимогою є знищення табору нелегальних мігрантів під назвою «Джунглі 2», який розташувався біля порту Калей.

Пані Наташа Боучарт, яка сьогодні відвідала графство Кент, яке розташоване на південному сході Англії, сказала, що сама особисто також долучиться до страйкарів через те, що ситуація, яку там утворили мігранти, "просто нестерпна".

Панночка Боучарт зокрема каже: "З цим потрібно щось негайно робити.
У понеділок навколо Калей може бути повний хаос та безлад.
Ми робимо це для добра.
Ми хочемо змінити справи на краще.
Зараз, біля Калей щодня та щоночі діється безлад.
Мігранти стають більш агресивними. Вони кидають велике гілля на дороги під вантажівки аби ті зупинялись і вони отримували можливість застрибнути у причепи з метою перебратись на британський бік.".

Панночка Наташа сьогодні зустрічалась з лідерами місцевих підприємств у місті Ashford, яке розташоване на південному заході графства Кент.

Колишній бос поромної компанії під назвою «SeaFrance», пан Robin Wilkins, каже, що ця блокада може "спричинити надзвичайний хаос на британсько-французькому кордоні".

Через страйк перевізників у французькому Калей знову очікується хаос Табір з мігрантами біля портового міста Калей, відомий як Джунглі 2


Через страйк перевізників у французькому Калей знову очікується хаос Мер міста Калей, панночка Наташа БоучартТакож на цю тему:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-37249523Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju