Всі новини     Середа, 07 вересня 2016 - 20:50

Школярів у перший день занять відправили до дому за неправильну форму

Школярів у перший день занять відправили до дому за неправильну форму

У академії міста Margate, яке розташоване у графстві Кент, що на південному сході Англії, у перший день занять, через неправильну шкільну форму, було відправлено до дому майже 60 учнів та студентів.Директор школи, яка має назву «Hartsdown Academy», пан Matthew Tate, сказав, що окремі учні прийшли на заняття навіть у спортивній формі, а ще були дівчата, котрі мали надто тісні штани, що суперечить загально-прийнятим настановам шкільної форми у академії.

Багато з батьків, чиїх дітей було відправлено до дому, скаржились на те, що керівництво школи є "надто вимогливе" до шкільної форми.

У вівторок, тобто у перший день занять у цій школі, 50 школярів було відправлено до дому за порушення правил шкільної форми.

Сьогодні, також було відправлено ще двадцять школярів на тій самій підставі.

Пан Тейт каже, що дотримання правил шкільної форми є запорукою виховання дисципліни дітей та позитивно впливає на результати їх навчання.

Окремі з дітей прийшли до школи у взутті, яке не відповідає окресленим настановам, які на початку літа було викладено на інтернет сайті академії.

Окремі з дітей не мали піджаків.

Через те, що це трапилось у перший день шкільного року, жодних зі студентів не було офіційно покарано, але було попереджено, що у випадку подальшого нехтування правилами шкільної форми, їм буде знижено оцінку за поведінку.

Замість покарань, студентів та учнів просто відправляли до дому за правильною формою.

Після цього, до школи посходились батьки окремих учнів, яких було відправлено, та почали організовувати мітинг перед брамою школи.

Вхід на територію школи їм було заборонено.

Дирекція школи викликала поліцію, яка підтримувала порядок біля брами до того часу, поки батьки не розійшлися по хатах.

Проте, дирекція школи не поступилась своїми принципами і знову попередила, що нехтування формою матиме негативний вплив на залікову поведінку.

Один з батьків, пан Dave Hopper, сказав у телефонному інтерв'ю радіо «БіБіСі Кент», що його доньку було відправлено до дому аж двічі. Перший раз її відправили за те, що не мала на собі піджака, а другий раз за те, що одягла мешти, які були надто схожі на черевики (на малюнку нижче).

Він каже, що вимагатиме офіційного пояснення від місцевої шкільної ради щодо кодексу затвердженої шкільної форми.

Школярів у перший день занять відправили до дому за неправильну форму Ученицю Кимберлі Гопер відіслали до дому за "неправильні" мешти


Директор школи, пан Метию Тейт, каже, що, окрім того, що настанови шкільної форми на новий навчальний рік було викладено на сайті школи, батькам також додатково було розіслано листи, які чітко пояснювали всі аспекти шкільної форми академії.

За словами пана Тейт, більшість батьків дуже позитивно відгукнулись на ці настанови та вказівки.

Окремих дівчат також було відправлено до дому через надто короткі спіднички. У Англії загально прийнято, що довжина спіднички не має бути коротшою ніж два дюйми ( ~ 5 см) від колін.

Школярів у перший день занять відправили до дому за неправильну форму Були й студенти, що мали форму Гестапо.


Школярів у перший день занять відправили до дому за неправильну форму Шкільна форма академії Гáрцдаун


Школярів у перший день занять відправили до дому за неправильну форму Директор академії, пан Метию ТейтПодібні теми
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-kent-37298505Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju