Всі новини     Неділя, 11 вересня 2016 - 09:53

Orkney та Shetland названо найкращими місцевостями для виховання дітей

Orkney та Shetland названо найкращими місцевостями для виховання дітей

Шотландські території Orkney, Shetland та Western Isles вже другий рік поспіль займають перші місця у рейтингу найбільш бажаних території Сполученого Королівства для добробуту та виховання дітей.Про це йдеться у звіті дослідження під назвою Якість Життя Дітей, який щорічно випускає британський банк Halifax.

У цьому дослідженні вивчаються різні фактори оцінки якості життя дітей, серед яких місцеві школи, розміри помешкань, густота населення та власний добробут дітей.

Територія у Шотландії під назвою Західні Острови (Western Isles) має найменшу густоту населення у Великій Британії, де на кожний квадратний кілометр в середньому припадає тільки дев'ять людей, у той час, як середня густота населення у СК становить 267 людей на кожний квадратний кілометр.

Це означає, що густота населення на Західних Островах Шотландії майже у 30 разів менша ніж у середньому по Британії.

Території Шéтланд та Оркней також мають вельми малу густоту населення.

На території Шетланд, на кожному квадратному кілометрі мешкає 16 людей, що майже у 17 разів менше ніж в середньому по Британії.

На території Оркней, на кожному квадратному кілометрі мешкає 22 людини, що є у 12 разів менше ніж в середньому по Британії.

Така низька густота населення безперечно ж означає, що на цих територіях на дорогах набагато менше машин, що у свою чергу дає дітям набагато більше безпеки та волі у пересуванні та безсумнівно набагато чистіше повітря.

Це також означає порівняно малі розміри класів у школах, що зазвичай веде до кращої якості освіти.

За даними ще минулорічного звіту ONS, Шотландія вийшла на перше місце, де люди похилого віку почувають себе найбільш щасливими.

У цьогорічному звіті, після трьох вище згаданих шотландських територій, найсприятливіших для добробуту дітей, йдуть також і кілька територій Англії, серед яких південна частина графства Оксфордшиа (South Oxfordshire), яке розташоване на північний захід від Лондона, територія під назвою Ribble Valley, яка розташована у пінвчно-західній частині Англії та територія під назвою Chiltern, яка розташована на південному-сході Англії. Ці території увійшли до першої десятки, де найкраще вирощувати дітей.

Щодо Лондона, то він не дуже затишно почував себе у цьому рейтингу та взяв тільки 184 місце. Найкращим районом Лондона у рейтингу виховання дітей вийшов район під назвою Мертон (Merton), який розташований на південному-заході столиці. Саме цей район і взяв 184 місце, яке є найвищим серед всіх районів Лондона.

Проте, варто зазначити, що вище зазначені віддалені місцевості Шотландії, які взяли перші місця у рейтингу виховання, значно відстають у доступності та швидкості під'єднання до мережі інтернет.

У цих районах на даний час до мережі інтернет під'єднано тільки приблизно 55% господарств, а широкосмугове з'єднання, яке є високошвидкісним, мають набагато менше будинків ніж в середньому по Британії.


Теритрія Шетланд на карті:Територія Оркней на карті:Територія Західні Острови на карті:Пвденне Оксфордшиа на карті (обведена червоною лінією):Район Лондона, Мертон на карті (кордони обведені червоною лінією):Територія Чилтерн на карті:Схожі статті
джерело: https://inews.co.uk/essentials/news/orkney-shetland-named-best-places-uk-raise-children/Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju