Всі новини     Неділя, 11 вересня 2016 - 11:00

Цьогорічний вересень може стати найспекотнішим за останні 55 років

Цьогорічний вересень може стати найспекотнішим за останні 55 років

Цього року Велика Британія може отримати найспекотніший вересень за останні 55 років.На наступному тижні, у вівторок очікується, що на південному сході Британії, тобто де розташований Лондон, температура повітря може сягати 32°С.

У Шотландії температура повітря може сягнути понад 20°С.

Про це повідомляє метеорологічне британське бюро, Met Office.

За словами аналітиків бюро, температура повітря у Британії на наступному тижні буде аналогічною температурі повітря у столиці Тайланду, місті Бангкок.

Передбачається, що наступного тижня Лондон буде спекотнішим за Мадрид чи навіть Лос-Анджелес.

Проте, як завжди у Британії, наступний тиждень не обійдеться без шквальних вітрів, які вируватимуть над територією Північної Ірландії та над західним узбережжям Шотландії, на початку тижня, після чого там також має розташуватись відносно тепла погода.

Останнього разу вересневі температури повітря на території Сполученого Королівства сягали 30°С, було ще у 2006 році, у районі Лондона, Kew Gardens.

Проте, температуру повітря 31.6°С останнього разу було зафіксовано на території СК ще 2 вересня 1961 року, тобто 55 років тому.

У Met Office кажуть, що на британські острови насувається вельми тепле повітря з півдня, тобто повітря, яке вже гідно підігрілось у Франції та Іспанії.

Найвища температура повітря, яку будь-коли було зафіксовано на території Великої Британії, була у 1906 році, коли вона сягала 35.6°С.

Цю температуру було зафіксовано у містечку Bawtry, яке розташоване у графстві Південне Йоркшиа, на півночі Англії.

На більшості території Англії, окрім південного сходу, на наступному тижні очікують температури повітря понад 20°С.

Тепла погода має утриматись над Великою Британією упродовж всього наступного тижня.

Проте, у четвер та п'ятницю. над східною частиною Англії можливі короткочасні зливи.

Цьогорічний вересень може стати найспекотнішим за останні 55 років Карта прогнозу температури на вівторок, 13 вересня 2016 року, від Met OfficeТакож у цій темі:
джерело: https://www.theguardian.com/uk-news/2016/sep/11/uk-could-have-hottest-september-day-for-55-yearsВсі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju