Перелік новин     Неділя, 18 вересня 2016 - 16:37

Польському студентові порізали горло розбитою пляшкою

Польському студентові порізали горло розбитою пляшкою

Троє незнайомих чоловіків напали на польського студента у місті Telford, за те, що він розмовляв польською мовою.Місто Телфорд належить до графства Шропшиа, і розташоване приблизно 50 кілометрів на захід від міста Бірмінгем, у середній Англії.

Польський студент Університету Протсмут, який після завершення своєї відпустки у США, вирішив на кілька днів поїхати у місто Телфорд, з метою кілька днів погостювати у своїх друзів, став жертвою нацистського нападу за те, що він зі своїм родичем розмовляв польською мовою.

Пан Bartosz Milewski, 21 рік, зазнав серйозних поранень шиї, після того, як троє невідомих чоловіків, з викриками "розмовляй англійською" (Speak English!), напали на нього, побили і далі ще кілька разів пірнули його по шиї розбитою скляною пляшкою.

Поліція Західного Мерсія (West Mercia Police) офіційно заявила, що розглядає цей напад, як такий, що був скоєний на "ґрунті расистської ненависті".

Випадок трапився у минулий четвер, приблизно о першій годині ранку, на вулиці St Matthews Road.

Коли на місце пригоди приїхала поліція, троє невідомі нападники вже були зникли.

Після нападу, хлопця забрали до лікарні Princess Royal Hospital, де лікарям довелось накладати йому шви у кількох місцях.

Один з родичів постраждалого розповідає, що коли вони разом проходили повз лавку, на ній сиділи троє чоловіків, котрі, після того, як почули, що чоловіки розмовляли між собою польською мовою, пішли за ними та кричали: "розмовляйте англійською".

Коли нападники наздогнали чоловіків, один з них вихопив у пана Мілєвского пляшку, розбив її і тим, що залишилось у нього в руках, почав бити хлопця.

Родич негайно зателефонував на 999. Після того, як чоловіки побачили, що їхала швидка, вони почали втікати.

За словами лікарів, хлопцеві наклали дванадцять швів в районі шиї та грудей.

Наразі, у цій справі не було здійснено жодних арештів.

Поліція звертається до всіх потенційних свідків, аби ті зголосились з будь-якою інформацією, стосовно цього випадку.


Також у цій темі:
джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/crime/student-stabbed-in-neck-with-smashed-bottle-for-speaking-polish-bartosz-milewski-donnington-telford-a7313036.htmlВсі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju