Перелік новин     Вівторок, 27 вересня 2016 - 07:52

Французи обіцяють знищити «Джунглі 2»

Французи обіцяють знищити «Джунглі 2»

Французький президент, пан Francois Hollande, оголосив, що табір біженців, який розташований біля французького порту Калей, відомий, як Джунглі 2, буде швидко та цілковито знищено до кінця цього року.У своєму недавньому виступі він також закликав Сполучене Королівство долучитись відігравати у цьому процесі, за його власними словами, "свою належну роль".

Про це пан Голянд заявив на зустрічі з місцевою поліцією, офіційними особами порту Калей та іншими політиками. Проте, пан Голянд відмовився відвідати табір особисто.

За останніми даними, в Джунглях 2 на даний час мешкає вже десь біля 10 тисяч біженців, головною метою яких є будь-якою ціною потрапити на територію Великої Британії.

Пан Голянд звинуватив уряд СК в тім, що той не докладає достатніх зусиль у подоланні кризи з мігрантами біля міста Калей і сказав, що Франція зробить все від неї залежне аби "усунути" цю проблему.

У даний час біля порту будують чотириметрову стіну, завдовжки один кілометр по обидва боки дороги, яка веде до поромного терміналу, звідки відходять пороми до англійського міста Довер.

Будівництво стіни, вартість якого складає біля двох мільйонів фунтів, майже цілковито фінансується урядом Великої Британії. Будівництво стіни розпочали минулого тижня.

Приблизно половину наметів табору було розібрано на початку літа цього року.

Ситуація, яка склалась навколо табору, повільно переросла у загальнонаціональну проблему у Франції, у зв'язку з прийдешніми виборами президента, які мають відбутись у травні наступного року.


Читайте більше на цю тему:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-37469013Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju