Перелік новин     Субота, 22 жовтня 2016 - 10:46

Через знайдену вибухівку у лондонському метро підвищено заходи безпеки

Через знайдену вибухівку у лондонському метро підвищено заходи безпеки

Після того, як у четвер зранку у одному з потягів метро на станції North Greenwich було виявлено вибухівку, практично на всіх станціях лондонської Рури (Tube) було збільшено кількість патрульних офіцерів антитерористичних загонів лондонської поліції.Поліціянти знищили вибухівку контрольованим вибухом неподалік цієї ж станції, того ж самого дня.

Наступного дня, у п'ятницю, 21го жовтня, у зв'язку з цим інцидентом, у північному Лондоні, було заарештовано 19-річного юнака.

Повідомляють, що під час арешту поліція була змушена використовувати електрошоковий пістолет. Підозрілий на даний час перебуває у ізоляторі.

Речники лондонської підземки повідомляють, що через цей випадок, пасажири бачитимуть набагато більше озброєних поліціянтів практично на всіх станціях метро, а також на залізничних і автобусних вокзалах та станціях.

Вибуховий пристрій було виявлено у одному з вагонів потяга, на станції North Greenwich, який рухався у східному напрямку (eastbound), по лінії метро «Ювілейній» (Jubilee Line).

Пристрій було виявлено одним з пасажирів та передано водієві потяга, який, побачивши у ньому дроти, викликав транспортну поліцію.

Станцію було негайно евакуйовано.

Згодом, поліціянти знищили пристрій контрольованим вибухом неподалік станції North Greenwich.

Після того, як було заарештовано та допитано підозрілого, у Метропольській Поліції повідомили, що наразі більше ні за ким не шукають.

На даний час, рівень терористичної загрози на території Сполученого Королівства - "суворий". Це означає "високу ймовірність" терористичних актів у будь-який час.


Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-37738727Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju