Перелік новин     Середа, 30 листопада 2016 - 12:55

У Лондоні успішно розслідують тільки 8% пограбувань

У Лондоні успішно розслідують тільки 8% пограбувань

За даними, які було отримано на основі Акту про Вільний Доступ до Інформації, тільки 8% від всіх заявлених пограбувань лондонських помешкань, було успішно розслідувано у минулому році.У позаминулому році, відсоток успішних розслідувань, тобто коли зловили та покарали злочинців, майже дорівнював минулорічному.

Загалом, у минулому році, у Лондоні було заявлено 44'683 злочини пограбувань житла. Успішно було доведено до кінця тільки 3'575 справ, що складає тільки 8.6%.

Найгіршими районами, де успішно було доведено справи до кінця, стали райони Sutton, Harrow та Wembley.

У лондонській поліції кажуть, що дуже багато роблять для того, аби максимально знизити кількість пограбувань.

Незалежна доброчинна організація під назвою «Victim Support», яка займається допомогою жертвам пограбувань, каже, що у минулому фінансовому році вони надали допомогу понад 148 тисячам жертв пограбувань на території Англії та Уельсу.

Пан Sebastian Stephenson, який прикріпив на своїй хаті вивіску з закликом надати інформацію про злочинця за винагороду розміром у тисячу фунтів після того, як недавно було пограбовано його хату, каже, що: "Поліція не хоче переслідувати. Вони не хочуть розслідувати ці злочини.".

Він каже, що пограбування є важким злочином, який має вплив на всю родину. Після пограбування, його синочок щовечора нагадує йому, чи він замкнув хату і машину, бо прийдуть грабіжники і вкрадуть його Леґо.

Пан Стівенсон каже, що не вірить, що поліція успішно розслідує навіть 8% злочинів. "На мою думку, вони взагалі нічого не роблять. Не знаю звідки вони взяли ці 8%. Може окремі злочинці самі приходять у поліцію і зізнаються у своїх злочинах. Люди, з якими я розмовляв, кажуть, що все, що робить поліція, це дає їм номер розслідування, який їм потрібний аби надати страховій компанії і на цьому все закінчується.".

Коли зламали, та обібрали його бус, панові Стівенсону довелось самому їхати у Кройдон для зняття відбитків пальців, бо поліція відмовилась приїхати до нього до дому на місце злочину. Він каже, що це є "просто жахливий рівень обслуговування".

Дані, які отримали журналісти також показують, що у Лондоні, поліція збирає дані відеоспостереження та відбитки пальців тільки у 45% заявлених випадків про домашні пограбування. У вище зазначених районах Лондона це число взагалі складає тільки 26%.

Проте, варто також звернути увагу, що десь від середини 1990-их, кількість пограбувань помешкань загалом у Британії значно зменшилась.

У минулому році, у Національній Раді Шефів Поліції сказали, що людям не варто "надто сподіватись" на успішне розслідування дрібних злочинів через значні бюджетні врізання і відтак спрямування основних ресурсів на більш серйозні злочини.

Голова Федерації Органів Поліції Англії та Уельсу, пан Steve White, каже, що: "Поліція завжди намагатиметься розслідувати всі злочини, але вся наша служба на даний час перебуває у значній нестачі фінансових ресурсів. Через бюджетні врізання центрального уряду, від 2010 року ми маємо на 22 тисячі офіцерів поліції менше. Це означає, що поліції доводиться приймати важкі рішення щодо того, куди спрямовувати більше ресурсів.".

Замість того, поліція звертається до громадян з закликами "завжди замикати свої домівки на всі замки".


Схожі статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-38130365Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju