Перелік новин     Вівторок, 06 грудня 2016 - 14:23

Студент оксфордського університету вимагає мільйон компенсації за брак знань

Студент оксфордського університету вимагає мільйон компенсації за брак знань

Колишній випускник одного з найпрестижніших світових університетів, Університету Оксфорд, звернувся до суду з вимогою виплатити йому один мільйон фунтів компенсації за те, що погана якість освіти, яку він там отримав, не дозволила йому досягти успішної кар'єри.Пан Faiz Siddiqui, 38 років, який вивчав новітню історію у оксфордському університеті, отримав диплом рівня 2:1 в літку 2000 року.

В суді він заявив, що якби замість диплому 2:1 він мав диплом першого ступеня, то мав би всі можливості стати міжнародним комерційним адвокатом.

Справа слухається у Високому Суді Англії.

Пан Сидикі стверджує, що університет проявив недбалість у навчальному процесі у той час, коли на останньому році навчання, він опановував курс «Історія Індії у час Британської Імперії». Він каже, що погана якість навчання цього предмету знизила всі його перспективи отримати диплом першого ступеня.

На даний час, пан Сидикі працює молодшим нотаріусом. Він страждає депресією та безсонням, які він також пов'язує з результатами екзаменів, котрі, за його словами, стали перешкодою в отриманні довготривалої та перспективної праці.

Чоловік звинувачує канцлера, магістрів та вчених оксфордського університету у великих фінансових втратах, які його адвокати оцінюють у один мільйон британських фунтів.

Адвокат пана Сидикі, пан Roger Mallalieu, каже, що серед 15 студентів, які у той час вивчали цей самий предмет, 13 отримали найнижчу оцінку. За словами адвоката, це чітко свідчить про надто низьку якість навчання та неабияку недбалість.

Адвокат також звинувачує викладача предмету, пана професора David Washbrook, за надто "нудне" навчання, але стверджує, що у цьому звинуваченні немає нічого особистого. Існує можливість того, що професор перебував під значним тиском, через нестачу викладачів, яка мала місце в університеті у той час.

Речники оксфордського університету, зі свого боку, стверджують, що додаткові можливості навчання, серед яких виділений додатковий час на додаткові консультації та для кращої підготовки до екзаменів, на той час були доступними для пана Сидикі і він міг краще ними скористатись. Вони також стверджують, що, з погляду на давність, цей поклик до суду варто відхилити взагалі.

Рішення по цій справі очікують наприкінці цього місяця.


Також у цій темі
джерело: https://inews.co.uk/essentials/news/oxford-graduate-sues-university-1-million-didnt-get-first-class-degree/Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju