Всі новини     Середа, 18 січня 2017 - 23:10

Лейбористи закликають Бóриса Джóнсона вибачитись за образу Президента Франції

Лейбористи закликають Бóриса Джóнсона вибачитись за образу Президента Франції

Чинний Секретар у Закордонних Справах (Міністр Оборони) центрального уряду Сполученого Королівства, пан Бóрис Джóнсон вгруз у чергову халепу через свій язик, коли він під час своєї промови перед журналістами у Індії, зрівняв Президента Франції, пана Олянда, з "німецьким генералом часів Другої Світової Війни".Пан Джóнсон звинуватив ЄС в тім, що вони можуть вдатись до нацистської тактики "покарань через побиття" Британії, як кару за те, що вона хоче залишити Європейську Унію.

Пан Джонсон зокрема сказав: "Якщо пан Олянд хоче вдатись до покарання через побиття будь-кого, хто хоче втікти (з ЄС), у той спосіб, як це буває у фільмах про Другу Світову Війну, я не думаю, що це правильний крок і не думаю, що це у інтересах наших друзів та партнерів.
Виглядає абсолютно неймовірно, що у 21 сторіччі країни ЄС абсолютно зобов'язані серйозно дотримуватись повторного введення тарифів чи чогось іншого, аби покарати Сполучене Королівство.
".

Слова закордонного секретаря наводять на спогади про відомі фільми Другої Світової, на зразок фільмів «Велика Втеча» (The Great Escape), «В тінях фортеці» (The Colditz Story) чи «Міст через річку Квай» (Bridge On The River Kwai), у яких німці та японці знущались над британськими солдатами.

Наразі пан Олянд жодним чином не відреагував на ці звинувачення.

Пан Борис Джонсон мабуть згадав про те, що у жовтні минулого року пан Олянд сказав, що Британія буде змушена заплатити ціну за те, що вона залишає ЄС. Ця теза віддзеркалює настрої багатьох людей у Франції та загалом на континеті. Пан Олянд тоді заявив: "Може бути загроза, може бути ризик, може бути ціна, у іншому випадку ми будемо у перемовинах, які добре не завершаться і, неминуче, матимемо економічні та людські наслідки.".

Вище згадані слова пана Джонсона надійшли саме у той час, коли він, до того всього, також заявив, що Велика Британія може почати перемовини про нові торгові угоди з іншими країнами, як він виразився "на тильному боці конверту", тобто поза плечами ЄС. Варто зазначити, що до тих пір, поки Британія остаточно не залишила ЄС, вона офіційно не може самостійно вести перемовини про власні торгові угоди. У іншому випадку це було б порушенням європейських домовленостей та угод.

Офіційний речник Міністерства Оборони СК сказав, що: "Пан Джонсон в жодному разі не мав на увазі нічого нацистського.".

Попри цю заяву, миттєва критика на коментарі Бориса Джонсона з боку головних опозиційних партій Великої Британії ніяк не забарилась.

Речник лейбористів заявив: "Закордонний Секретар має звичку робити дикі та невлучні виступи. Згадування про Другу Світову Війну є ще одним з подібних викидів. Цей випадок ніяк не є таким, що здатен покращити клімат на майбутніх перемовинах про умови Брекзиту.".

Лідер британських ліберал-демократів, пан Тим Ферон, сказав: "Робити такі висловлювання є абсолютно тупо та неосвічено з боку чоловіка, який, з погляду нормальної логіки, мав би бути головним дипломатом країни.".

Від представників опозиції також надходило багато інших коментарів.

Лейбористи закликають Бóриса Джóнсона вибачитись за образу Президента Франції

Лейбористи закликають Бóриса Джóнсона вибачитись за образу Президента Франції


Варто зазначити, що подібні коментарі та образи світових лідерів з вуст пана Джонсона лунали вельми часто ще до того, як він став членом уряду.

На поданій нижче карті світу червоним кольором зображені країни, лідерів котрих пан Джонсон образив принаймні один раз у той чи інший спосіб.

Лейбористи закликають Бóриса Джóнсона вибачитись за образу Президента Франції


Також у цій темі:
джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/politics/boris-johnson-french-president-francois-hollande-nazi-brexit-eu-a7532981.htmlВсі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju