Перелік новин     Середа, 15 лютого 2017 - 00:19

Британські кібер шпигуни заохочують все більше дівчат підліткового віку

Британські кібер шпигуни заохочують все більше дівчат підліткового віку

Молоді дівчата, котрі проводять багато часу онлайн та у соціальних мережах мають шанс стати майбутніми британськими хакерами.Головна британська шпигунська служба у галузі електронної та кібер розвідки під назвою GCHQ запускає змагання, мета яких заохотити до лав цієї служби якомога більшу кількість обдарованих дівчат, котрі працюватимуть у галузі кібер, тобто комп'ютерної чи хакерської розвідки.

Дівчата у віці від 13 до 15 років змагатимуться у тестах, серед яких будуть завдання з логіки, програмування, комп'ютерних мереж та шифрування кодів.

На даний час, жінки складають тільки 10% глобальних професійних хакерів.

Дані змагання є частиною п'ятирічної Стратегії Національної Кібербезпеки, про яку було оголошено у листопаді минулого року. Цю програму буде відстежувати британський Національний Центр Кібербезпеки (NCSC).

Дівчата працюватимуть у командах, кожна з яких матиме по чотири особи. Задачі будуть вирішуватись командами через інтернет з їх шкільних місць. Кожний наступний етап змагань матиме що важчі задачі ніж попередній.

Перші десять груп дівчат, котрі отримають найкращі результати, надалі братимуть участь у змаганнях під назвою CyberFirst, які проходитимуть у Лондоні. Головними типами задач у цих змаганнях будуть задачі на розпізнавання та розслідування потенційних хакерських загроз та небезпек.

Британський центр NCSC було запроваджено вельми недавно, як головний орган національної кібер безпеки Сполученого Королівства. Ця агенція насамперед займається розслідуванням та вивченням хакерських загроз національній безпеці. Ніяк не виключено, що окремі відділи цього центру також займатимуться хакерством стосовно інших країн, як це за звичай має місце.

Речниця центру, чиє ім'я не називається, каже: "Жінки можуть робити і роблять суттєвий внесок у кібер безпеку. Ці змагання надихатимуть більше молодих наших дівчат у сферу комп'ютерної безпеки.".

Директор головного британського бюро електронного шпигунства (GCHQ), пан Robert Hannigan, каже: "Я працюю поруч зі справді яскравими та розумними жінками, які допомагають нам захищати країну від всіх видів онлайн загроз.
Ці змагання дозволять молодим дівчатам спробувати себе у сфері онлайн безпеки.".


Довідка:

Таємна служба британської розвідки

Центр зв'язку та комунікацій британського уряду - GCHQ

Внутрішня британська розвідка - MI5


Також читайте
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-38664703Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju