Перелік новин     Середа, 15 лютого 2017 - 03:42

Двох поляків ув'язнено на 6 років за рабське поневолення

Двох поляків ув'язнено на 6 років за рабське поневолення

Два брати, громадяни Польської Республіки, які завербували до праці на склад компанії Sports Direct 18 інших поляків, отримали сьогодні по шість років ув'язнення кожний.Брати Erwin, 38 років, та Krystian Markowski, 35 років, обидвоє мешканці міста Nottingham, вербували у Польщі та привозили до Великої Британії вразливих чоловіків, аби ті працювали на складі компанії Sports Direct, який розташований у містечку Shirebrook, що у графстві Дербішиа, у північній Англії.

Брати контролювали банківські рахунки та майже всю зарплату своїх жертв. Загальна сума складає приблизно 35 тисяч фунтів.

Про це йшлося у коронному (державному) суді міста Нотінгем (Nottingham Crown Court).

Цими злочинними діями брати Марковскі займались у період між 2015 та 2016 роками.

Обидвох братів було засуджено до шести років ув'язнення за сучасне рабство та шахрайство.

Брати Марковскі оплачували поїздку своїх завербованих чоловіків, обіцяли їм високооплачувану роботу та пристойне житло. Проте, коли чоловіки прибули на територію СК, брати відібрали їх паспорти і чоловіки перебували практично у повній ізоляції.

На засіданні суду, окремі з чоловіків розповідали, що з ними обходились "як зі сміттям". Чоловіки також звинувачували братів, що ті знівечили їх життя.

Одному з чоловіків, коли він був ще у Польщі, брати пообіцяли затишну окрему квартиру, але коли він приїхав у Сполучене Королівство, його посилили з іншими і дали старий обмочений матрац.

Вся афера вийшла на поверхню після того, як у січні минулого року, один з чоловіків не витримав знущань і наважився зголоситись у поліцію.

На суді також розповідали, що у Польщі брати наймали людину, яка виявляла та відстежувала вразливих чоловіків. Вразливість жертв була потрібна братам для забезпечення максимального контролю над чоловіками, який брати здійснювали через чисельні мовні та фізичні погрози.

У своїй заяві, компанія Sports Direct сказала, що цілковито вітає рішення суду.


Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-derbyshire-38721900Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju