Перелік новин     Вівторок, 24 січня 2017 - 15:43

Затверджено нові настанови щодо покарань за перевищення швидкості

Затверджено нові настанови щодо покарань за перевищення швидкості

Штрафи та покарання за найбільш серйозні перевищення швидкості руху на території Англії та Уельсу зростуть на приблизно 50% після того, як було проведено черговий перегляд настанов покарань у мирових (magistrate) судах.Дані настанови входять в силу 24 квітня цього року і стосуються головним чином випадків вельми серйозних перевищень швидкостей руху транспортних засобів.

Якщо водії їдуть зі швидкістю понад 41 милю за годину на відрізку дороги, де швидкість обмежено до 20 миль на годину, то на них може бути накладено максимальний штраф у розмірі 150% (півтора рази) їх чинного тижневого доходу, але не більше однієї тисячі фунтів.

Від 24 квітня цього року суди також діятимуть за новими настановами у питаннях зйомки знущань над тваринами на відеокамери чи подібні пристрої.

Щодо покарань за несплату ліцензій за телебачення, то тут настанови судам були дещо більш поблажливими. Уникання від сплати ліцензій телебачення (БіБіСі) від 24 квітня більше не обкладатимуться штрафами.

Чинне обмеження штрафів за серйозні перевищення швидкості, тобто такі, коли водії перевищують швидкість у два рази або більше, складають 100% від тижневої зарплати порушника чи порушниці, але не мають перевищувати одну тисячу фунтів, коли перевищення було на другорядних дорогах, а коли порушення мало місце на автомагістралях, тоді максимальний штраф не може перевищувати 2.5 тисяч фунтів.

Від 24 квітня штрафи за подібні покарання збільшуються на половину від чинних штрафів, тобто до 150% від зарплати водія чи водійки. Проте, максимально допустимі штрафи в 1 тисячу та 2.5 тисяч фунтів, залишатимуться без змін.

Якщо обмеження швидкості складає 20 миль на годину (~32 км/год), а ви їдете 41 милю на годину (~65 км/год) або більше, і якщо вас впіймають, то ви заплатите штраф у розмірі 150% від вашої зарплати (до податку).

Серйозними вважаються перевищення швидкості за наступною таблицею (mph - милі за годину):
обмеження швидкостіреальна швидкість руху
2041 +
3051 +
4066 +
5076 +
6091 +
70101 +


Зверніть увагу на те, що будь-де на території Сполученого Королівства національна максимальна швидкість руху, незалежно від категорії чи класу дороги, обмежена до 70 миль на годину (~110 км/год).

Упродовж 2015 року на дорогах Англії та Уельсу, було впіймано майже 167 тисяч водіїв, 166 тисяч з яких було оштрафовано. Середній розмір кожного штрафу за ці порушення дорівнював 188 фунтів.

У Сполученому Королівстві класифікація доріг відрізняється за першою літерою у назві дороги. М - автомагістраль (motorway), А, B і так далі, вказують на нижчий клас дороги. Наприклад, M25 - автомагістраль №25.


У цій темі:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-38724301Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju