Всі новини     Середа, 15 лютого 2017 - 02:44

Лондонські сквотери оселились у 15-мільйонному помешканні руского олігарха

Лондонські сквотери оселились у 15-мільйонному помешканні руского олігарха

Масивну будівлю вартістю 15 мільйонів фунтів, яка залишається порожньою увесь час відколи її було придбано руским олігархом, паном Адрєєм Ґончарєнко, захопили безхатченки, які полюють та оселяються у порожніх помешканнях і яких у Великій Британії називають сквотерами.Будинок пана Ґончарєнко розташований у центральному Лондоні.

За даними британської преси, на даний час у квартирі оселились приблизно 25 безхатченків. Після того, як вони захопили цей будинок, вони оголосили його притулком для безхатченків.

Будинок має п'ять поверхів і є будівлею у національному переліку другого ступеня, тобто такою, що має надзвичайну історичну цінність. Його було збудовано у 1820 році. У багатьох кімнатах будинку є каміни ручної різьби та полірований натуральний паркет.

Руский олігарх придбав цю власність у 2014 році, радше як інвестицію. Від того часу у будинку так і ніхто не живе.

Цьому олігархові також належить ще кілька маєтків у центральному Лондоні, серед яких і відомий маєток під назвою Hanover Lodge, розташований у Regent’s Park, який олігарх придбав за 120 мільйонів фунтів - один з найдорожчих маєтків у СК.

Група сквотерів, котрі захопили цю будівлю, називають себе Автономною Нацією Анархістських Визволителів (Autonomous Nation of Anarchist Libertarians, скор. ANAL).

Сквотери кажуть, що захопили помешкання 23 січня цього року і наразі його заселяють безхатченки, які "мешкають" на вулицях навколо станції Вікторія, яка розташована 5 хвилин ходьби від Букінгемського Палацу.

Раніше на цьому тижні було оприлюднено нові дані щодо кількості безхатченків. Їх приблизна загальна кількість на даний час складає 4 тисячі, що є збільшенням на 16%, якщо порівнювати з минулорічними даними.

За даними центрального британського уряду, на даний час у Британії приблизно 200 тисяч будинків залишаються порожніми упродовж шести місяців або довше.

За словами журналістів британського часопису Ґардіан, представники компанії «MCA Shipping Ltd», яка розташована на Гібралтарах і якою володіє пан Ґончарєнко вже вручили ордер на право власності у графському суді центрального Лондона.

Перші слухання по цій справі мають початись 31 січня цього року.

Загальна площа помешкання складає 1'329 квадратних метрів. Помешкання розташовано у центрі лондонського району, який має назву Belgravia, неподалік станції метро Вікторія.


Лондонські сквотери оселились у 15-мільйонному помешканні руского олігарха Загальний вигляд будинку


Лондонські сквотери оселились у 15-мільйонному помешканні руского олігарха Головні сходи помешкання


Лондонські сквотери оселились у 15-мільйонному помешканні руского олігарха В одній з кімнат


Лондонські сквотери оселились у 15-мільйонному помешканні руского олігарха Сходи


Лондонські сквотери оселились у 15-мільйонному помешканні руского олігарха За даними журналістів, помешкання залишається незаселеним відколи його купили, тобто від 2014 року.


Лондонські сквотери оселились у 15-мільйонному помешканні руского олігарха Власник маєтку, руский олігарх, Андрєй Ґончарєнко


Лондонські сквотери оселились у 15-мільйонному помешканні руского олігарха Сквотери кажуть, що їм тут добре.Також читайте:
джерело: https://www.theguardian.com/uk-news/2017/jan/27/squatters-open-oligarchs-empty-london-property-as-homeless-shelterВсі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju