Перелік новин     Середа, 15 лютого 2017 - 02:39

Вестмінстерська районна рада вводить додаткову плату за забруднення

Вестмінстерська районна рада вводить додаткову плату за забруднення

Місцева рада району Уестмінстер, який розташований у центральному Лондоні, стає першою з тридцяти трьох місцевих рад Лондона яка вводить власне додаткове стягнення з водіїв дизельних автомобілів за надмірне забруднення повітря, яке спричинюють автомобілі, в особливості ті, що працюють на дизельному паливі.Від третього квітня цього року Уестмінстерська рада буде стягувати з водіїв дизельних автомобілів додаткові 50% за паркування в одній з її околиць, яка має назву Мерілебон (Marylebone). Наразі цю околицю було обрано, як пробний проект. Якщо він матиме успіх, його поступово буде запроваджено на території інших місцевих рад британської метрополії.

Зони, у яких запроваджують додаткове стягнення за паркування, матимуть назву «F-zone».

Додаткове стягнення головним чином стосуватиметься водіїв, котрі мешкають поза межами околиці. Воно не стосуватиметься тих водіїв, котрі є мешканцями околиці Мерілебон і мають дозволи місцевої ради на безкоштовне паркування свого транспорту.

Власники дизельних автомобілів платитимуть додаткових £2.45 за кожну годину паркування і зможуть паркувати свої автомобілі максимум на 4 години.

До даної зони, серед інших, входять такі пам'ятки, як вулиця Бейкер Стріт (Baker Street), Університет Вестмінстера (University of Westminster) та відомий музей воскових фігур під назвою Мадам Тузóдз (Madame Tussauds).

У цій зоні буде встановлено цифрову систему розпізнавання номерних знаків, через які база даних відрізнятиме дизельні автомобілі від інших.

Раніше вже повідомлялось, що від 2019 року старші автомобілі платитимуть додаткових 10 фунтів за в'їзд у загальну лондонську зону перевантаження руху, яка має назву «T-zone».

На даний час у центральному Лондоні вже діє збір за перевантаження у розмірі £11.50 за щоденний в'їзд незалежно від тривалості перебування. Ця зона має назву «С-zone».

Речники вестмінстерської ради пояснюють це нововведення тим, що місцеві мешканці все більше скаржаться на все гіршу якість повітря. Оксид азоту (NO2) у районі Мерілебон дуже часто перевищує безпечні для здоров'я рівні. Цей газ, разом з іншими чинниками шкідливих газів, спричинюють захворювання дихальних шляхів та астму.


Довідка:

Протизаторний збір в Лондоні (С-zone)

Оксид азоту (IV)

Оксид азоту (II)

Альтернативне паливо

Лондонська околиця Мерілебон

Уестмінстер (Вестмінстер)


Також у цій темі
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-38782211Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju