Перелік новин     Середа, 15 лютого 2017 - 02:00

У англійських школах підліткам даватимуть уроки хакерства

У англійських школах підліткам даватимуть уроки хакерства

У школах Англії для учнів від 14-річного віку буде введено предмети з навчання різним методам кібер шпигунства з метою більш ефективного пошуку та виявлення талановитих хакерів ще у ранньому віці, що значно покращить шанси СК у боротьбі проти різних хакерських нападів та у кібернетичних війнах взагалі.За словами членів Палати Громад британського парламенту приблизно 5'700 учнів у віці 14 років та більше отримуватимуть уроки кібер шпигунства, принаймні 4 години щотижня.

Планується, що даний пілотний (пробний) проект триватиме п'ять років. Якщо він принесе позитивні результати, його буде запроваджено на постійній та обов'язковій основі і також буде збільшено його фінансування.

Учні отримуватимуть уроки, як у шкільних класах, так і онлайн.

Дане нововведення стало результатом недавнього застереження парламентського комітету Палати Громад з питань безпеки. У застереженні йдеться про те, що Сполучене Королівство дуже незабаром може постати перед значною проблемою нестачі комп'ютерних фахівців у галузі онлайн безпеки та шпигунства, що у свою чергу може значно підірвати майбутню онлайн безпеку держави.

Ризики нападів з боку кібер злочинців та ворожих урядів, котрі можуть завдати значної шкоди державній безпеці королівства, на даний час перебувають на найвищому рівні серед найнебезпечніших загроз державній безпеці країни.

Найбільш небезпечною країною, яка часто вдається до різних хакерських нападів на урядові та приватні структури країн Заходу, в особливості вважають Росію.

За даними центрального уряду, на даний час кібернетична безпека є індустрією, яка зростає найшвидшими темпами. У СК у цій індустрії вже працюють приблизно 58 тисяч фахівців.

Парламентський комітет з питань контролю за витратами державних коштів заявляє про те, що згідно з їх нещодавнім звітом, проблема нестачі фахівців у комп'ютерній безпеці стає все помітнішою і наближається до кризового рівня.

У Відділі Культури, Медіа та Спорту центрального уряду повідомили про те, що наразі на вище зазначену програму з розвитку хакерських навичок виділяють 20 мільйонів фунтів щорічно.

Міністр центрального уряду у цифрових та культурних справах, пан Matt Hancock, зокрема каже: "Ця перспективна та прогресивна програма дозволить нашим найяскравішим молодим мізкам отримати можливість опанування найпрогресивнішими на даний час технологіями та навичками у галузі кібернетичної безпеки і це відбуватиметься вже у середніх школах.
Ми твердо налаштовані підготувати Британію до всіх тих викликів, перед якими вона постає зараз та постане у майбутньому. Ці додаткові уроки значно допоможуть нам виявити майбутні таланти.".

На даний час, уряд СК вже надає гранти та значне субсидіювання британським університетам. В уряді також стверджують, розробляють програми допомоги у працевлаштуванні найбільш перспективним студентам у галузі кібернетики.


Довідка:

Що таке кібернетика


Схожі статті
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/education-38938519Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju