Перелік новин     Середа, 15 лютого 2017 - 22:30

Від квітня іноземці у Англії будуть змушені попередньо сплачувати за лікування

Від квітня іноземці у Англії будуть змушені попередньо сплачувати за лікування

Центральний уряд СК зобов'язав лікарняні заклади Національної Служби Здоров'я (NHS), котрі розташовані на території Англії, від квітня цього року, стягувати з іноземних пацієнтів попередню оплату за лікування, якщо вони не мають права на безкоштовне лікування у системі NHS Англії.Плату за лікування не стягуватимуть у закладах швидкої допомоги (A&E).

Ця норма стосується тільки закладів Англії.

Від квітня цього року, іноземним пацієнтам може бути відмовлено у проведенні операцій та у наданні їм іншої, не нагальної, медичної допомоги, якщо вони не зможуть попередньо її оплатити.

Британський державний орган під назвою «NHS Improvement», який здійснює наглядові функції за трастами (лікарнями) служби NHS, каже, що англійським лікарням більше не доведеться ганятись за грошами іноземців, котрі пройшли лікування, але за нього не заплатили.

Щодо надання швидкої допомоги іноземцям, то тут продовжуватиме діяти система, згідно з якою вас спочатку лікують, а вже потім беруть оплату за це лікування.

Дана норма стосується пацієнтів, котрі мешкають поза межами Європейського Економічного Простору (ЄЕП), куди входять всі країни ЄС, Норвегія, Швейцарія та Ісландія.

Варто зазначити, що законодавча норма стягування оплати за лікування пацієнтів вже діє кілька років, але ця норма не передбачає попередньої оплати за лікування і відтак дає можливість багатьом іноземним пацієнтам залишати СК так і не заплативши за лікування, що у свою чергу призводить до так званого "лікувального туризму", темпи якого продовжують зростати.

Що стосується пацієнтів з країн ЄЕП, то англійські лікарні будуть зобов'язані передавати подробиці про їх лікування у Відділ Здоров'я центрального уряду, який у свою чергу буде звертатись до урядів відповідних країн з метою відшкодування коштів за це лікування.

Якщо ви резидент країни ЄЕП і тимчасово перебуваєте на території Сполученого Королівства, то для отримання безкоштовної медичної допомоги вам необхідно мати карту EHIC. В іншому випадку з вас можуть вимагати плату за лікування. Ця картка видається відповідними державними органами вашої країни.

За словами державного секретаря з питань здоров'я, пана Джеремі Ганта, це нововведення допоможе поповнити бюджет Національної Служби Здоров'я Англії на додаткових 500 мільйонів фунтів щорічно.


Подібні статтіПісля Брекзиту міграція у СК не зменшиться


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/health-38876527Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju