Всі новини     П'ятниця, 17 лютого 2017 - 21:42

Влада Лондона назвала дату введення T-Charge для старших автомобілів

Влада Лондона назвала дату введення T-Charge для старших автомобілів

Від 23 жовтня 2017 року, автомобілі, котрі було виготовлено до 2005 ріку, при в'їзді у центральний Лондон, платитимуть додаткових 10 фунтів оплати за забруднення шкідливими газами, яка має назву «T-Charge».Про це сьогодні було оголошено бюро Мера Лондона.

Ця оплата, яка має офіційну назву «T-Charge» [ті-чардж], стосуватиметься в'їзду у лондонську зону, яка має назву «С-Charge» і яка головним чином охоплює центральну частину британської метрополії. В'їзд в цю зону позначається дорожніми знаками та розміткою, які мають зображену літеру «C».

Введення цієї додаткової оплати за забруднення означає, що водії автомобілів, вироблених до 2005 року, тобто ті, що не відповідають стандартові максимального викиду шкідливих газів «Євро 4», при в'їзді у лондонську зону «С-Charge», загалом, кожного робочого дня, платитимуть 21 фунт (10 фунтів за «T-Charge», плюс 11 фунтів за «С-Charge»).

Якщо ви не впевнені, чи ваше автó належить до категорії автомобілів, за які потрібно буде платити «T-Charge», ви можете про це довідатись завітавши на офіційну інтернет сторінку, за наступним посиланням:

https://tfl.gov.uk/modes/driving/emissions-surcharge/emissions-surcharge-checker

За словами речників Мера Лондона, дана додаткова оплата матиме вплив на приблизно 10 тисяч автомобілів, котрі старші за 11 років і котрі на даний час в'їздять у лондонську зону С кожного робочого дня. Це означає, що за рахунок тільки цього нововведення, бюджет Лондона кожного робочого дня поповнюватиметься додатковими 100 тисячами фунтів, тобто приблизно мільйон фунтів кожні два тижні.

Фахівці, котрі критично ставляться до запровадження «T-Charge», стверджують, що насправді воно матиме дуже малий вплив на покращення екологічної ситуації у Лондоні, від'як це тільки 7% від всіх автомобілів, котрі рухаються вулицями Лондона.

Мер Лондона, пан Садик Хан, також закликає центральний уряд СК запровадити на території Великої Британії так звану «scrappage scheme» [скрепидж скім], тобто схему допомоги власникам дизельних автомобілів. Ця схема передбачає надання власникам дизельних автó фінансової допомоги на купівлю нових автомобілів в обмін на списування старих.

Влада Лондона назвала дату введення T-Charge для старших автомобілів Дорожня розмітка, яка вказує на в'їзд у зону С-Charge [сі-чардж]


Також читайтеМерседес-Бенц відкликає 75 К автомобілів у СК


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-39001734Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju