Перелік новин     Середа, 22 лютого 2017 - 21:51

Верховний суд зберіг міграційну норму про мінімальний дохід

Верховний суд зберіг міграційну норму про мінімальний дохід

Чинне законодавство визначає, що, якщо ви громадянин Великої Британії, а ваша сім'я не є громадянами тієї країни, яка належить до країн Європейського Економічного Простору (ЄЕП), то для того, аби ви могли запросити та поселити свою сім'ю на території Сполученого Королівства, потрібно аби ваш мінімальний валовий річний дохід складав щонайменше 18'600 фунтів, при умові, якщо ви не маєте дітей.Якщо ж є одна дитина, тоді поріг мінімального доходу підвищується на 22'400 фунтів, а якщо більше дітей, то тоді до цієї суми додається 2'400 фунтів за кожну наступну дитину, якщо ці діти не мають британського громадянства. Якщо якась з дітей має британське громадянство, то на неї ця сума не нараховується.

Заявники мають показати, що отримують такий дохід упродовж щонайменше останніх шість місяців.

Чинні правила не враховують дохід членів сім'ї, котрі мешкають та працюють за кордоном, а беруться до уваги тільки доходи тих членів сім'ї, котрі живуть і працюють у Великій Британії.

Ці правила не стосуються громадян країн ЄЕП.

Це правило було введено ще колишнім коаліційним урядом, у 2012 році, з метою запобігання зайвому навантаженню іноземців на британську соціальну систему. Тобто, тоді уряд порахував, що якщо їх доходи менші за вище зазначений поріг, то вони звертатимуться за додатковою соціальною допомогою на території Британії.

За приблизними підрахунками фахівців, через ці правила, страждають майже 15 тисяч дітей, котрим ця норма не дає права долучитись до своїх батьків. Дуже часто такі сім'ї у Британії називають "скайп родинами" через те, що все їх спілкування відбувається головним чином через інтернет.

Троє людей, двоє з яких є громадянами СК, пан Abdul Majid та пані Shabana Javed, а також один лівійський біженець, вирішили звернутись до суду з позовом, що це урядове правило заперечує їм людське право на повноцінне сімейне життя.

Проте, сьогодні суд відхилив їх прохання і прийшов до висновку, що встановлений мінімальний поріг є "прийнятним у принципі".

Проте, разом з цим рішенням, судді Верховного Суду також розкритикували чинні урядові правила в тій частині, що ці правила "йдуть в супереч зобов'язанню держави забезпечити належний захист дітей". Судді вирішили, що уряд "зобов'язаний змінити чинне законодавство таким чином, аби також брати до уваги альтернативні джерела фінансування, як додаток до головного доходу".

У внутрішніх справах підтвердили, що чинні правила залишаються в силі, але також погодились, що незабаром до цих правил буде внесено поправки, котрі враховують зауваження суддів Верховного Суду, особливо в тій частині, котра стосується дітей.

Це означає, що незабаром очікується пом'якшення чинних урядових правил, котрі стосуються поселення членів сімей громадян та резидентів Великої Британії.

В уряді не зазначили, коли вже можна очікувати зміну чинних правил.


Подібні статті до цієї теми

Уряд знизив поріг зарплати для працівників-міґрантів Уряд знизив поріг зарплати для працівників-міґрантів24/10/2020


Після Брекзиту міграція у СК не зменшиться


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-39050664Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju