Перелік новин     Понеділок, 27 лютого 2017 - 15:44

Жінку депортували після 27 років проживання

Жінку депортували після 27 років проживання

Громадянку Сингапуру, яка мала дозвіл на постійне проживання у Сполученому Королівстві (indefinite leave to remain), відправили назад після 27 років проживання і навіть попри те, що у неї тут чоловік і діти.Пані Irene Clennell розповіла журналістам, що її було депортовано без будь-якого попередження.

Вона мешкала біля міста Durham зі своїм чоловіком і має тут два сини котрі є громадянами Британії. У Британії також живе її внучка.

Пані Айрін скаржиться, що її навіть не дали можливості зібрати особисті речі. Спочатку її поселили у центрі затримки мігрантів, у графстві Ланкашиа, що на півночі Англії. Потім мікроавтобусом зразу відвезли у аеропорт.

Вона також скаржиться що їй навіть не дали змоги зв'язатися зі своїм адвокатом.

Пані Кленел прибула у Велику Британію у 1988 році. Через два роки вона одружилась і потім потім отримала статус постійного резидента.

Після того як вона отримала дозвіл на постійне проживання, вона разом з чоловіком і дітьми поїхала назад у Сингапур. У 1998 році чоловік разом з дітьми повернувся у Британію, а вона залишилась доглядати за своєю старенькою мамою. Кілька разів, на короткий термін, вона поверталась у Британію і потім їхала назад. Остаточно вона повернулась у Британію у 2013 році.

Дозвіл на постійне проживання у Сполученому Королівстві має обмеження в тім, що його власник не може безперервно перебувати поза межами Британії довше ніж 2 роки. Це є однією з головних умов цього статусу. Якщо цю умову буде порушено, то статус може бути скасовано.

У випадку з пані Айрін Кленел так і трапилось.

У Сингапурі у неї жила старенька мама і вона проводила там дуже багато часу аби за нею доглядати. Одного разу вона прострочила дворічний термін постійного перебування за межами СК і відтак дозвіл на її подальше перебування в країні було скасовано.

Згідно з чинними міграційними правилами, якщо ви маєте дозвіл на постійне проживання у СК, але постійно проживали за межами країни довше ніж 2 роки, то вам все ж таки можуть залишити цей дозвіл, але при умові, якщо ви упродовж тривалого часу проживали у СК і якщо маєте дуже вагому причину своєї відсутності. Наприклад довготривалу хворобу.


Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-39099574Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju