Перелік новин     Субота, 11 березня 2017 - 01:00

Від 1 березня 2017 збільшено покарання за користування пристроями за кермом

Від 1 березня 2017 збільшено покарання за користування пристроями за кермом

Від першого березня цього року на території Англії, Шотландії та Уельсу значно посилюються покарання за користування мобільними телефонами та подібними пристроями за кермом, під час руху.Ті, кому від часу отримання права на водіння ще не минуло два роки, можуть втратити це право, якщо виявлять, що вони користуються за кермом мобільними пристроями чи подібним устаткуванням. Тоді їм доведеться все починати знову від самого початку.

Щодо решти категорій порушників, то розмір покарання збільшується у двічі, тобто від сьогодні 200 фунтів штрафу плюс шість дірок (пунктів) у правах.

Якщо ваші права молодші ніж 2 роки і маєте шість дірок, то ви йдете на перездачу. Якщо ваші права старші за два роки, то аби послали на перездачу вам потрібно 12 дірок. Якщо ці 12 дірок ви набрали за період менший ніж 3 роки, то вам можуть заборонити водіння або на певний термін або й навіть пожиттєво.

Тільки упродовж 2015 року, через користування мобільними пристроями за кермом, у СК було вбито 22 людини і ще 99 було серйозно поранено.

У багатьох поліцейських органах кажуть, що для виявлення порушників будуть використовувати як звичайні поліцейські, так і ніяк не позначені автомобілі.

Дуже варто звернути увагу на наступні кілька застережень:

Якщо ви зупинились на світлофорі або потрапили у корок і вирішили глянути у соціальні мережі або перевірити повідомлення за кермом і якщо вас на цьому впіймають, то вас можуть покарати, навіть якщо цей пристрій прикріплений до вікна а не є у ваших руках.

Ви можете слухати музику, але не можете дивитися відео. Навіть якщо ви слухаєте музику, все одно пристрій не повинен бути у ваших руках.

Проте, якщо виявиться, що процес цього слухання відвертає вашу увагу, то поліція може покарати вас також і за саме слухання.

Ви можете використовувати свій пристрій, як навігацію, при умові, що пристрій прикріплений на тримачі, а не у вас в руках чи на колінах. Знову ж, якщо виявиться, що цей процес вас відволікає або заважає вам безпечно керувати автомобілем, вас може бути покарано.

Якщо вам потрібно довідатись про будь-що у своєму пристрої, то варто з'їхати з дороги і зупинитись та вимкнути двигун. Якщо двигун буде працювати, поліція має право карати.

Програмне забезпечення, яке керується через голос, дозволяється, але з тими самими застереженнями.

Вас не матимуть права покарати, якщо ви під час руху телефонували у служби порятунку, тобто на номери 999 або 112 і ви зможете переконати суд, що у даному місці робити зупинку було практично небезпечно.

Всі вище зазначені правила також стосуються й тих, хто навчається їзді на автомобілі.


У цій темі також читайте:

Чолові на диво залишився живим після падіння з 15-метрової скелі

Уряд оприлюднив плани допомоги у відправці на брухт старих автомобілів

Нові екзамени на права включатимуть вміння користуватись навігаціями

Жінку посадили на 38 тижнів за спричинення аварії

Жінку посадили на 38 тижнів за спричинення аварії

Водій намагався зрізати камеру аби уникнути штрафу

П'ятеро поранено через аварію у лондонському Люшемі
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-39118523Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju