Перелік новин     Субота, 04 березня 2017 - 08:22

Мерседес-Бенц відкликає 75 К автомобілів у СК

Мерседес-Бенц відкликає 75 К автомобілів у СК

Загалом, по всьому світі компанія Daimler AG, яка виробляє Мерседес-Бенц, відкликає назад біля мільйона автомобілів через потенційний ризик спричинення пожежі, після того, як зі всього світу надійшло 51 повідомлення про виникнення пожеж у автомобілях цієї марки, 30 з цих повідомлень у Сполучених Штатах.На даний час, через виникнення пожеж у дефектних автомобілях, наразі не трапилось жодного смертельного випадку.

За словами речників компанії Даймлер, дефекти, через котрі відкликають автомобілі, стосуються моделів класів А, В, С, Е, CLA, GLA та класу GLC.

Відкликатимуть автомобілі, котрі було вироблено у період між 2015 та 2017 роком.

У компанії заявили, що від середини цього місяця власниками почнуть розсилати листи з проханнями про відклик їх автомобілів.

Причина дефекту, через яку відкликаються ці автомобілі є, за словами фахівців компанії, "потенційне перегрівання в особливих умовах експлуатації". Ці умови можуть виникнути під час запуску двигуна, коли стартер не спроможний його обертати через, для прикладу, заклинення двигуна. За цих умов, обмежувач величини струму стартера може перезавантажитись та нагрітись до температури, достатньої для займання ізоляції та спричинення пожежі.

Жодних інших подробиць про цю ваду компанія не видає.

Більшість двигунів внутрішнього згоряння, тобто бензинові та дизельні, приводяться в рух за допомогою електричного мотора, відомого, як стартер, який живиться електричним струмом від акумуляторної батареї автомобіля. Для цього потрібно дуже багато енергії.

Після того, як двигун запустивься, цей стартер автоматично вимикається. Якщо з будь-яких причин стартер неспроможний прокрутити двигун, наприклад якщо двигун заклинив, то велика кількість енергії може спричинити перегрівання дротів або ж обмотки самого стартера, що у свою чергу може спричинити пожежу у автомобілі.

Графік та терміни відкликання автомобілів на британському ринку наразі не повідомляються. Відомо тільки, що це буде не раніше цього липня.

Речники Даймлер також стверджують, що дану ваду вже було виявлено і виправлено у найновіших автомобілях.

Відкликання автомобілів почнеться у липні цього року, після того, як стануть доступними запасні частини для заміни.

Приблизно 30% дефектних автомобілів приходиться на американський ринок.

У Сполученому Королівстві, за словами компанії, буде відкликано приблизно 75 тисяч автомобілів. У США компанія відкличе загалом понад 300 тисяч авто.

Найбільшими ринками компанії є Сполучені Штати, Німеччина, Китай та інші.


джерело: http://uk.reuters.com/article/uk-daimler-recall-idUKKBN16A1RH?il=0


Довідка:

Концерн Daimler AG


Інші статті у цій темі:Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju