Перелік новин     Четвер, 09 березня 2017 - 20:39

Багато працівників Tesco отримають понад 40 фунтів відшкодувань

Багато працівників Tesco отримають понад 40 фунтів відшкодувань

Одна з найбільших британських мереж супермаркетів під назвою Теско, оголосила, що поверне своїм теперішнім та колишнім працівникам недоплату до зарплати, яка виникла раніше через помилку у системі нарахування.Кожний з працівників отримає приблизно 40 фунтів. Проте, залежно від помилки, окремі з працівників можуть отримати й більші суми.

Загальна кількість працівників компанії, яким буде виплачено недоплачені гроші, становить 140 тисяч осіб, а загальна сума, яку компенсує компанія через цю помилку, приблизно складатиме 10 мільйонів фунтів.

У компанії пояснюють, що окремим працівникам виплачували зарплату меншу ніж Національна Прожиткова Зарплата (National Living Wage), яка на даний час складає £7.20 на годину.

Недорахування траплялись тоді, коли частину зарплати відраховували у пенсійний, дитячий та велосипедний фонди.

Згодом, після того, як провели детальну інспекцію електронної системи нарахування зарплат, працівниками було виявлено системну помилку.

У своїй офіційній заяві, Теско повідомило, що після перегляду системи нарахування зарплат за останні 6 років, вони виявили помилку, яка мала вплив на нарахування зарплати третини чинних працівників і щонайменше один раз. Також помилка мала вплив на нарахування зарплати ще 40 тисяч колишніх працівників.

У компанії також повідомили, що чинні працівники отримають компенсацію до кінця цього місяця.

Головний Оперативний Директор компанії Теско, пан Matt Davies, публічно вибачився за цю помилку та заявив: "Як тільки ми виявили помилки у нашій системі, ми вдались до негайних дій аби якомога швидше усунути наслідки цих помилок та компенсувати нашим колегам, як теперішнім, так і майбутнім.

В уряді, з цього приводу, поквапились заявити, що цей випадок чітко демонструє, що урядова програма з нагляду за виплатою компаніями мінімальної зарплати, працює.

Минулого місяця британська податкова (HMRC) оприлюднила назви найбільших компанії СК, котрі не виплачують мінімальну зарплату з метою їх публічного осудження.

Серед цих компаній такі добре відомі, як Debenhams, Subway та Lloyds Pharmacy.

Податкова оштрафувала ці компанії та зобов'язала їх виплатити недоплачені гроші у стислі терміни, бо у іншому випадку їх очікують багатомільйонні штрафи.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-39218545


Подібні статті:Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju