Перелік новин     Неділя, 12 березня 2017 - 11:33

Принаймні 10 років буде потрібно аби змінити працівників ЄС британцями

Принаймні 10 років буде потрібно аби змінити працівників ЄС британцями

У Британській Асоціації Гостинності (BHA) застерігають, що після Брекзиту британським ресторанам буде потрібно щонайменше 10 років аби змінити працівників ЄС на британських.Головною причиною такого песимістичного прогнозу називають небажання британців працювати у цій індустрії.

Голова BHA, пан Ufi Ibrahim, застерігає: "Якщо громадянам ЄС не дозволять вільно жити і працювати у Сполученому Королівстві, то головні готельні та ресторанні мережі можуть забанкротіти, що у свою чергу спричинить потужний шок у економіці СК.".

Свої занепокоєння він висловив кілька днів тому у своїй розмові з журналістами британського щоденника Ґардіан, де він також повідомив, що навіть найбільші мережі можуть виявитись неспроможними витримати такий важкий удар.

Його застереження надійшло буквально на другий день після того, як головна директорка відділу кадрів відомої мережі ресторанів під назвою «Pret a Manger», пані Andrea Wareham, заявила, що тільки одна з кожних 50 заяв на роботу, які отримують у її компанії, надходить від громадян Британії. Цю приголомшливу статистику вона оприлюднила в середу на засіданні парламентського комітету у справах економіки Палати Лордів [House of Lords economic affairs select committee].

Пані Андреа Уерем зокрема сказала: "І я не думаю, що збільшення зарплат у цій галузі зможе дуже легко все владнає.
Звичайно ж, я можу тут казати тільки за свою мережу, Прет, але ми й так платимо більше ніж Національну Прожиткову Зарплату, маємо дуже вигідні умови праці та пропонуємо фантастичні перспективи кар'єрного розвитку працівників.
Тут насправді все залежить від того чи люди хочуть працювати у нашій індустрії. Не дуже часто на нас дивляться, як на жадане місце роботи.
".

На компанію Прет-Е-Менґер працюють 110 різних національностей, а 65% всіх працівників компанії є громадянами ЄС.

Завтра члени Палати Громад вестимуть дебати щодо першої та найголовнішої поправки до законопроекту про Брекзит, яка зобов'язує уряд, у тримісячний термін після ініціювання Статті 50 Лісабонської угоди, гарантувати громадянам ЄС збереження їх чинного статусу після Брекзиту.


джерело: http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/brexit-restaurants-hotels-eu-workers-ten-years-british-hospitality-association-dont-want-jobs-ufi-a7624951.html


Схожі статті:Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju