Перелік новин     Середа, 15 березня 2017 - 14:33

Британський уряд вже зрікся збільшення національної страхівки

Британський уряд вже зрікся збільшення національної страхівки

Канцлер Сполученого Королівства, пан Филип Гемонд, сьогодні оголосив, що заплановане у бюджеті збільшення національного страхування, яке мало вступити в силу з квітня наступного року, скасовується і тепер уряд шукатиме інші шляхи дофінансування бюджету.Зростання цього виду податку мало становити 1% і стосувалось самозайнятих осіб, тобто яких в Україні називають ФОПи. Про це зростання було оголошено під час представлення цьогорічного бюджету у Палаті Громад.

Тоді це було викликало неабияке обурення, як серед опозиційних партій, так і серед окремих членів консервативної партії, від'як воно означало порушення одного з головних пунктів передвиборчої програми консервативної партії.

Тиск на Канцлера скасувати цю статтю у бюджеті наростав з кожним днем і сьогодні, врешті-решт, Канцлер, радше за все разом з прем'єркою, здав позиції і оголосив про скасування збільшення податку.

Це оголошення є, як приємною, так і неприємною новиною. З одного боку воно скидає додаткове податкове навантаження з британських ФОПів, але з іншого боку скасування зростання цього податку утворює у майбутньому бюджеті СК чималу дірку у розмірі 2 мільярди фунтів, яку якось доведеться затикати.

Канцлер пообіцяв, що до осіннього представлення свого бюджету на фінансовий 2018-19 рік, яке має відбутись десь у листопаді, він знайде рішення, як і чим цю дірку залатати.

Опозиційні партії, святкують це, як перемогу.

Лідер британських лейбористів, пан Джеремі Корбин, вже заявив, що цей відхід означає, що уряд пані Терізи Мей перебуває у стані хаосу і не знає, як дальше керувати цією країною. Він також закликав уряд публічно вибачитись перед ФОПами, яких у СК 4.8 мільйонів, за те, що уряд навіть додумався до самої ідеї "такого знущання над сумлінно працьовитими британцями".


Подібні статті:Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju