Всі новини     Неділя, 19 березня 2017 - 14:10

У Лондоні на Темзі антитерористичні навчання

У Лондоні на Темзі антитерористичні

Понад 200 офіцерів поліції лондонської метрополії (Met Police) сьогодні о 9:00 ранку на лондонській Темзі розпочали антитерористичні навчання, під час яких відбувалось симулювання терористичного нападу.Приблизно шість "терористів" захопили човен з туристами, який рухався по Темзі з графства Кент у Лондон.

На кораблі, під час захоплення, було приблизно 12 людей. Їх всіх було взято під арешт і "терористи" оголошували свої умови.

Озброєні офіцери антитерористичного підрозділу лондонської поліції перехопили човен біля острова Isle of Dogs, що на Темзі у східному Лондоні.

Десь після 11 години, два поліцейські човни пропливали уздовж "захопленого" човна. Спочатку вони "стріляли". Потім проникли на човен і "нейтралізували" терористів.

Речник поліції, пан BJ Harrington, каже, що головним завданням сьогоднішніх тренувань було вивчення професійності взаємодії поліції та служб порятунку в умовах небезпечних ситуацій під час реальних терористичних загроз.

Він зокрема сказав: "Ми хочемо запевнитись, що ми всі разом можемо ефективно співпрацювати для подолання потенційних реальних терористичних загроз.".

Минулорічний звіт показав, що лондонській поліції та іншим службам порятунку тоді бракувало задовільного рівня у взаємній співпраці між ними, тобто між поліцією, пожежною охороною, швидкою допомогою та іншими службами.

Вправи почались сьогодні о 9:00 і триватимуть упродовж кількох годин.

Повідомлення про це було надійшло від самої лондонської поліції, яке з'явилось на їх сторінці у мережі Twitter.

Загалом у сьогоднішній операції беруть участь кілька частин поліції, серед яких озброєна частина під назвою SCO19, Marine Policing Unit [Частина Морської Поліції] та Dog Support Unit [Частина Поліції з задіянням Псів].

Окрім частин поліції у операції також беруть участь Port of London Authority [ Орган регулювання портів Лондона ], Maritime and Coastguard Agency [ Агенція Морської та Берегової Охорони Британії ], RNLI [ Королівський заклад водного порятунку ], London Fire Brigade [ Пожежна Лондона ] та London Ambulance [Швидка допомога Лондона ].

Приблизно два роки тому, у червні 2015 року, більше ніж тисячу працівників різних частин поліції брали участь у подібних тренуваннях, які були відомі, як Operation Strong Tower [Операція Міцна Вежа ], під час якої озброєні частини лондонської поліції тренувались у звільненні заручників у одному з готелів у центрі Лондона.

На даний час рівень терористичної загрози у Сполученому Королівстві офіційно встановлено, як "суворий" (severe). Це вказує на високу ймовірність терористичного нападу. Цей рівень у СК залишається суворим вже від серпня 2014 року.

У липні позаминулого року, на десяту річницю терористичних нападів, які мали місце сьомого липня 2005 року, голова антитерористичної частини лондонської поліції повідомив, що від того часу у Лондоні було попереджено понад 50 потенційних терористичних нападів.

У Лондоні на Темзі сьогодні антитерористичні тренування Тренування тривають від 9 ранку


У Лондоні на Темзі сьогодні антитерористичні тренування Спостерігачі думали, що це було насправді, але у поліції сказали, що це тільки тренування


У Лондоні на Темзі сьогодні антитерористичні тренування Поліція перехопила човен з "терористами" біля острова Isle of Dogs
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-39320168


Інші статті у цій темі:Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju