Всі новини     П'ятниця, 7 квітня 2017 - 10:33

ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017

ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017

Громадянка Румунії, яка під часу удару автомобілем терориста, впала у річку Темза, померла у лікарні і відтак стала шостою людиною, яка загинула у цьому теракті.Про це повідомили сьогодні у Метропольській (лондонській) Поліції.

Панночка Andreea Cristea, 31 рік, яка відвідувала Лондон з метою побачення зі своїм коханим, під час терористичного нападу, 22 березня цього року, разом зі своїм коханим гуляли Вестмінстерським мостом, коли терорист вгнав свою машину у натовп людей. Від сильного поштовху машиною вона злетіла з моста і впала у річку Темзу. Її коханий зазнав кілька переломів у кістках лівої ноги.

Згодом її було врятовано і разом з її коханим, паном Andrei Burnaz, було забрано до однієї з лондонських лікарень.

Упродовж всього цього часу вона боролася за своє життя. Врешті-решт, її організм не витримав і сьогодні повідомили, що вона померла.

ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Пан Andrei Burnaz під час відвідин одного з місць теракту на Вестмінстерському мості.


ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Панночка Andreea Cristea зі своїм коханим, паном Andrei Burnaz, під час відвідин Лондона незадовго до теракту 26 березня.


† † † † † † †


П'ятниця, 24 березня 2017 - 20:28 :

Під час оприлюднення додаткових подробиць про терориста виявилось, що він був Едріан Елмс, корінний британець, який народився у графстві Кент, у місті Дартфорд, яке межує з південно-східним Лондоном.

Він народився на саме Різдво 1964 року, як Adrian Russell Ajao. Прізвище Russell Ajao було прізвищем його батька.

Пізніше він змінив своє прізвище на Elms і став Adrian Elms. Прізвище Elms було дівочим прізвищем його матері, що означає, що він був продуктом шлюбу англійки з африканцем.

Пізніше він знову змінив своє ім'я вже на Халід Масуд, коли змінив свою релігію на мусульманську.

Своє дитинство він провів у містечку Rye, що на південному узбережжі Англії, у графстві Східне Сасекс, де жив разом зі своєю мамою.

Пізніше він також жив у містечку Crawley, яке розташоване неподалік аеропорту Gatwick, що у графстві Західне Сасекс.

Пізніше він переїхав жити у містечко Л'ютон, яке розташоване відразу на північ від Лондона і яке відоме своїм порівняно чисельним поселенням мусульман.

Після цього він жив у середній Англії, біля міста Бірмінгем, яке також відоме, як місто, де мешкає велика кількість мусульман.

За непідтвердженими даними, певний час він працював вчителем англійської мови на Близькому Сході, у Саудівській Аравії, яка відома, яку часто називають колискою ісламських фундаменталістів.

Він дуже часто називав себе вчителем. Проте, у Департаменті Освіти заявили, що у реєстрі вчителів про нього немає жодної згадки.

Він був типовим злочинцем. Вперше він потрапив до в'язниці у 19-річному віці, у 1983 році, за "нанесення кримінальних збитків".

Після цього його ще було кілька разів осуджено за різні дрібні кримінальні злочини.

Востаннє, його було ув'язнено у 2003 році за носіння з собою холодної зброї.

Йому ніколи не висували звинувачення, пов'язані з тероризмом.

ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Терорист Халід Масуд (Едріан Елмс) під час теракту у останні хвилини свого життя.


ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Терорист Халід Масуд (Едріан Елмс) зараз та у молоді роки.


ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Ще одне пояснення, як все відбувалось† † † † † † †

Четвер, 23 березня 2017 - 21:45:

Кілька хвилин тому у Мет Поліції повідомили, що п'ятою жертвою вчорашнього теракту став 75-річний чоловік, який увесь час перебував лікарні у критичному стані. Його ім'я Leslie Rhodes і він був мешканцем околиці Clapham, що у південному Лондоні.

Його життя підтримувалось апаратом життєзабезпечення.

Сьогодні ввечері, приблизно о 21:30, апарат було усунуто і чоловік помер. Його особисті дані на цей час не повідомляють.

Таким чином, на цю годину в результаті вчорашнього теракту загалом загинуло п'ять осіб.

Сьогодні ввечері, приблизно о 18:00 на Трафальґарському Майдані (Trafalgar Square) у центрі Лондона відбулась віґілія, у якій взяло участь кілька тисяч людей.

ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Відомі до цього часу жертви вчорашнього теракту. Зліва направо: поліціянт Кіт Палмер, пан Курт Кохран та пані Аліша Фрейд.


ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Трафальґарський Майдан - Віґілія у центрі Лондона сьогодні ввечері о 18:00.


ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Трафальґарський Майдан - Віґілія у центрі Лондона сьогодні ввечері о 18:00.


ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Трафальґарський Майдан - Віґілія у центрі Лондона сьогодні ввечері о 18:00.


ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Трафальґарський Майдан - Віґілія у центрі Лондона сьогодні ввечері о 18:00.


ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Трафальґарський Майдан - Віґілія у центрі Лондона сьогодні ввечері о 18:00.† † † † † † †

Четвер, 23 березня 2017 - 20:01:

Терористом, який вчинив теракт у Лондоні 22 березня, виявився 52-річний британський мусульманин на ім'я Халід Масуд, який народився у графстві Кент, що на південному сході Англії.

Більшість свого життя він прожив у середньо-західній Англії, у графстві West Midlands.

Автомобіль, легкий позашляховик Hyundai SUV, за допомогою якого терорист чинив теракт, було взято напрокат у місті Бірмінгем, у компанії Enterprise Cars.

Вони це офіційно підтвердили після того, як один з їх працівників побачивши фотографії розпізнав номерний знак автомобіля і повідомив у поліцію підтвердивши, що автомобіль належить їм.

У поліції також підтвердили, що пан Масуд був у переліку британських спецслужб через не дуже близькі зв'язки з одним з колишніх терористів, який приймав участь у терактах у Лондоні сьомого липня 2005 року. Він не був у переліку тих, які представляли великий рівень небезпеки і його не було у переліку тих, що потенційно могли вчинити теракт.

У 2003 році його було заарештовано за носіння з собою холодної зброї і згодом було відпущено.

Також повідомляється, що речник Ісламської Держави заявив, що пан Масуд був їх "солдатом, який виконував свій обов'язок". Наскільки це правда, наразі не відомо. Характерним є те, що речник ІД під час заяви не згадав імені терориста.

Про чоловіка, який окрім 39-річної британки іспанського походження, пані Frade та пана Палмера, також став жертвою теракту, повідомляють, що він був громадянином Сполучених Штатів і жив у штаті Юта.

Його ім'я Курт Кохран. Йому 54 роки. Він перебував у Лондоні разом зі своєю дружиною, як на останньому пункті своєї туристичної подорожі по Європі, перед тим, як повертатись назад у США.

Цю туристичну подорож подружжя здійснювало, як святкування 25 річниці свого шлюбу. Його дружина була разом з ним на Вестмінстерському мості під час теракту. Вона отримала важкі поранення і на даний час перебуває у лікарні у критичному стані.

Про стан її здоров'я на цю годину не повідомляють.


† † † † † † †

Четвер, 23 березня 2017 - 11:20:

У теракті 22 березня загалом загинуло 4 особи і ще приблизно 40 осіб отримали поранення, двадцяти дев'ятьом з яких довелось надавати подальшу медичну допомогу у лондонських лікарнях. Семеро з них на цей час все ще у критичному стані.

Раніше повідомлялось про 5 жертв, але ця інформація виявилась неправильною.

Серед тих, що загинули під час вчорашнього терористичного нападу, Поліцейський Констебль (PC) Кіт Палмер, 48-річний батько і чоловік, також англійка іспанського походження, пані Aysha Frade, також наразі невідомий 50-річний чоловік і також сам терорист.

Повідомляють, що терористом був молодий мусульманин народився і виріс у Британії. Він був у базі даних британської внутрішньої розвідки МІ5, але не був у переліку тих, що несли безперечну терористичну загрозу. Про це повідомила сьогодні пані Теріза Мей після ранкового засідання комітету національної безпеки під назвою COBRA.

Упродовж минулої ночі органами поліції було проведено низку облав на різні адреси у містах Лондон, Бірмінгем і також у низці інших міст Англії.

Під час цих облав було заарештовано семеро осіб за підозрою у змові та сприянні здійсненню терористичного акту.

На цю годину семеро з поранених все ще залишаються у лікарнях. Вони у критичному стані.

Сьогодні, о шостій годині вечора у лондонських церквах буде проведено віґілії (поминальні служби божі) за жертв вчорашнього теракту.

У Мет Поліції (метропольська поліція) повідомляють, що упродовж ночі, у розслідуванні цього теракту брало участь кілька сотень детективів, як державних, так і приватних. Про це повідомив сам заступник Комісара Мет Поліції, пан Роулей.

Вчора, приблизно о третій годині після полудня, легкова машина, за рулем якої був терорист, вгналась у групу туристів, серед яких було багато французьких студентів, котрі відвідували Лондон, як туристи.

Після цього, терорист поїхав далі по Вестмінстерському мості у бік будинку Вестмінстер (будинок британського парламенту).

Десь за 50 метрів до будинку парламенту, терорист поранив ще кілька людей, коли знову вгнався у поруччя моста, радше за все через неспроможність автомобіля ефективно рухатись далі (дивіться малюнок нижче).

Тоді, він вибіг з машини, побіг у напрямку будинку парламенту і намагався потрапити на територію. Йому на зустріч вибіг штатний охоронець парламенту, пан Палмер, який був неозброєний.

Терорист тоді пірнув багнетом у пана Палмера і смертельно його поранив. Проте, відразу після цього, озброєні охоронці, колеги пана Палмера, які бігли позаду нього, випустили у терориста приблизно три - чотири кулі, внаслідок чого терориста було смертельно поранено.

Пан Роулей, у своїй ранковій заяві сьогодні повідомив, що поліція продовжує розслідування вчорашнього теракту, яку у Лондоні, так і у багатьох інших містах СК. Він також ще раз підтвердив, що слідчі все більше переконані, що терорист діяв один.

Він також закликав засоби масової інформації не оприлюднювати ім'я терориста через те, що розслідування цього теракту все ще триває.

Упродовж наступних кілька днів, а то й тижнів, лондонцям варто буде звикнути до присутності більшого числа поліціянтів. Це додаткові заходи безпеки, спрямовані на посилений захист громадян.

У Бірмінгемі було заарештовано троє людей.

За непідтвердженою інформацією, автомобіль терориста було взято в оренду у місті Бірмінгем.

Секретар оборони Сполученого Королівства, Сер Майкл Фелон, повідомив, що у наступні кілька тижнів буде здійснено повний перегляд заходів безпеки парламенту.

О 9:33 сьогодні зранку, в обидвох палатах британського парламенту відбулась хвилина мовчання за жертв вчорашнього теракту. Також наполовину спущено знамена, що майорять над будинком парламенту та над будинком уряду на Дунин Стріт.

Якщо ви стурбовані за своїх близьких та друзів і хочете отримати інформацію про те, чи вони є серед поранених, будь ласка телефонуйте безкоштовно на 0800 056 0944 або коштовно на 020 7158 0010.

ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Офіцер охорони парламенту пан Кіт Палмер (Kieth Palmer) (злвіва), який загинув від рук терориста† † † † † † †

Середа, 22 березня 2017 - 23:42:

За найостаннішими даними, які надійшли від лондонської поліції, загалом у сьогоднішніх терактах у Лондоні загинуло 5 осіб і ще 40 отримали поранення.

Поліція також оприлюднила ім'я поліцейського, який загинув від ножа терориста. Його ім'я PC Keith Palmer. Йому 48 років. Він чоловік і батько. Він прослужив у лондонській поліції (Met Police) понад 15 років.

За словами поліції, вони впевнені, що вже знають нападника.

На даний час про сьогоднішні теракти відомо наступне:

1. Автомобіль в'їхав у групу людей, які йшли тротуаром по Вестмінстерському мості.
2. Потім нападник ще раз в'їхав, але вже у поруччя моста поблизу будинку парламенту, після чого вийшов з машини і побіг на територію Вестмінстера, де йому на зустріч вийшов поліцейський охоронець. Після удару ножем терорист смертельно поранив поліцейського охоронця, але тут інші охоронці відразу вистрілили і нападник помер на місці.


† † † † † † †

Середа, 22 березня 2017 - 19:55:

Прем'єр-міністр Великої Британії, пані Теріза Мей, під час засідання комітету національної безпеки (COBRA), наказала наполовину спустити знамена, котрі майорять над будинком уряду на 10 Downing Street, як знак пошани перед невинними людьми, котрі загинули сьогодні під час терористичного нападу.

Речник уряду Сполучених Штатів, пан Шон Спайсер, сказав: "Ми долучаємось до глибокої скорботи за всіх тих, що загинули у сьогоднішньому нападі. Але ми надзвичайно високо відзначаємо професійність, швидкість та відвагу британської поліції. Наші думки і молитви сьогодні з жертвами атаки. Лондон та Її Величність мають нашу повну підтримку у притягненні всіх винних до правосуддя.".

Лікар, який надавав швидку допомогу пораненому офіцерові поліції сказав: "Ми робили все, що могли. Мені надзвичайно прикро. Мені дуже шкода.".

Приблизно о 19:40 людям дозволили залишити Вестмінстерське Абатство і членам парламенту також дозволили залишити будинок парламенту. Виглядає так, що нагальність небезпеки починає вщухати.

Нижче, подається послідовність всіх подій, від найсвіжіших до найстарших, в тім, як вони сьогодні розвивались, разом з припущеннями, чутками та хаосом, який тоді панував.


† † † † † † †

Середа, 22 березня 2017 - 19:02:

Заступник Комісара лондонської поліції, пан Mark Rowley, повідомив, що позиція учасників розслідування на даний час залишається такою, що напади було вчинено тільки одним нападником, а не кількома, як припускали раніше.

Чоловік, який був нападником, мертвий.

Пан Роулей ще раз підтвердив, що 20 людей було поранено і 4 людини загинули. Серед тих, що загинули один офіцер поліції, одна жінка і ще двоє людей, про яких наразі нічого не повідомляється.

Пан Роулей зокрема сказав: "Сила нашого міста полягає у нашій спільній спроможності у такі важкі та жахливі хвилини стояти поруч одне з одним.".

Президент Ради Європи, пан Доналд Туск, у своїй сторінці у одній з соціальних мереж написав: "Всі наші думки з жертвами сьогоднішніх нападів. Європа, у цю важку годину, стоїть поруч зі Сполученим Королівством.".

ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 На цьому малюнку зображено схему сьогоднішнього нападу (те, що відомо на 19:30).


ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Поліція підтвердила, що серед поранених автомобілем людей були французькі студенти


ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 На цьому фото показано, як одна група дітей втікала з місця нападу


За повідомленням прес служби Вестмінстерського Абатства, кілька сотень людей, котрі на час нападів перебували у будинку парламенту, було евакуйовано у приміщення Вестмінстерського Абатства (Westminster Abbey).

ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 З будинку парламенту сотні людей було евакуйовано до Вестмінстерського Абатства† † † † † † †

Середа, 22 березня 2017 - 18:10:

Четверо людей загинули і ще 20 було поранено. Про це щойно було підтверджено головним поліціянтом Лондона. У поліції також підтвердили, що на даний час людиною, яка загинула внаслідок удару автомобілем, була жінка. Інших подробиць про неї наразі не оприлюднюють.

Ця жінка на цей час є однією з чотирьох жертв сьогоднішньої атаки. Ще однією названою жертвою став поліціянт, на якого було вчинено напад з ножем. Цей поліціянт був одним з тих офіцерів поліції, котрі стояли на захисті парламенту.

Головний комісар лондонської поліції щойно повідомив, що за попередніми даними вони припускають, що нападників могло бути щонайменше двоє. Проте, наразі напевно відомо про тільки одного нападника.

Рада Мусульман Великої Британії (Muslim Council of Britain) щойно оприлюднила заяву, у якій гостро засуджує сьогоднішню терористичну атаку.

ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Через сьогоднішні лондонські атаки було припинено засідання шотландського парламенту у Голируді (будинок Парламенту Шотландії).


На засіданні парламенту Шотландії сьогодні повинно було вирішуватись питання про дозвіл панночці Сторджин розпочинати прохання у Вестмінстера про проведення другого референдуму за незалежність Шотландії. Це засідання було відкладено через події в Лондоні. Коли воно продовжиться, наразі не відомо.

ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Люди повідомляють, що навіть біля станції Waterloo всі машини застрягли, через перекриття багатьох доріг у центральному Лондоні.


ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Особливі загони озброєної антитерористичної поліції під час сьогоднішнього нападу† † † † † † †

Середа, 22 березня 2017 - 17:30:

На цей час відомо, що в результаті сьогоднішнього терористичного нападу, одна людина померла і також помер один поліціянт.

У Скотленд Ярді заявили, що у наступні 24 години, Скотленд Ярд, антитерористичні загони лондонської поліції та внутрішня розвідка МІ5. там де це необхідно, кинуть абсолютно все, що у них є, але встановлять особистість нападника, хто за ним стоїть та всі причини і джерела сьогоднішніх нападів.

У центральному уряді Сполученого Королівства повідомили, що сьогодні ввечері відбудеться засідання комітету національної безпеки, який відомий, як COBRA.

ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Поліція каже, що стоїть на захисті лондонців завжди та при будь-яких умовах.


Надходять повідомлення про те, що серед групи людей, у яку в'їхав автомобіль, було число французьких студентів.

Наразі жодна з терористичних організацій жодним чином не заявила про свою відповідальність за сьогоднішні напади у центрі Лондона.

ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Сьогодні у будинку парламенту, на початку терористичних атак.


ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Повідомляють, що на початку атаки бачили, як, прем'єр-міністерку, пані Терізу Мей, було швидко посаджено у срібний Яґуар та усунуто з центру Лондона, у невідомому напрямку.


ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Поліція офіційно розглядає сьогоднішні події, як терористичний напад.


ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Озброєні поліціянти раніше, з огляду на безпеку, зачинили громадськість у будинку британського парламенту.


Поліція закликає кожного та кожну, хто був сьогодні після полудня у центрі Лондона, та міг бачити будь-що підозріле, зголоситись та повідомити про це, зателефонувавши просто на нагальний номер 999.
† † † † † † †

Середа, 22 березня 2017 - 17:00:

Повідомляють, що терористичні напади почались сьогодні о 15:20.

Наразі, ситуація починає заспокоюватись і поліція вирішила відчинити вихід з території будинку парламенту. Проте, наразі ніхто не може чітко сказати, що саме трапилось і як довго все це ще триватиме.

За словами лондонської швидкої, вони вже надали допомогу кільком членам громадськості.

Поліція також каже, що сьогодні на вулицях Лондона буде значно більше озброєної поліції.

ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Автомобіль, який, як повідомляють, в'їхав в групу людей.


ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Лондонська швидка надає допомогу.


ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Кілька людей було поранено.


ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Поліція намагалась затримати одного з нападників, але його було застрелено.


ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Поліція відчиняє браму території будинку парламенту.


ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Люди, що у Лондонському Оці, застрягли і їх тримають у кабінах в очікуванні заспокоєння ситуації.


ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Члени парламенту кажуть, що вони шоковані і що найгірше, що вони ще не до кінця розуміють, що трапилось.


ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 На кожному кроці у центрі Лондона озброєні поліціянти.


Поліція закликає: "Будь ласка, якщо ви помітили будь-що підозріле, телефонуйте на 999.


† † † † † † †

Середа, 22 березня 2017 - 16:20:

Наразі відомо, що під час того, що поліція вже офіційно назвала терористичною атакою, одного офіцера поліції було вбито ножем біля будинку британського парламенту у центрі Лондона.

Наразі ніхто точно не знає, що саме відбувається і які є жертви. Надходять дуже різні та суперечливі повідомлення.

Поліція повідомила, що Прем'єр-міністр Великої Британії, пані Теріза Мей, перебуває у безпеці.

Також надходять повідомлення про те, що на мості Вестмінстера (Westminster Bridge) автомобіль в'їхав у приблизно 10 людей, інші кажуть, що людей було тільки 5.

Члени та інші працівники обидвох палат парламенту наразі залишаються зачиненими у будинку парламенту.

За словами членів парламенту, вони чули три чи чотири постріли.

За словами одного з журналістів: "Ми чули кілька пострілів. Потім крики, гучний вибух. Тут практично усюди повно озброєної поліції.".

Інший журналіст повідомляє: "Немов звідусюди було чути крики. Ми зачинені у будинку парламенту, але я бачив, як група десь 40 чи 50 людей вибігла з поза кута. Вони так бігли немов би від чогось втікали. Вони бігли з боку Вестмінстерського моста до Парламентського майдану (Parliament Square).".

ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Територія охоплена терористичними нападами на 16 годину


Один зі свідків розповідає, що бачив, як на Вестмінстерському мості автомобіль в'їхав у групу принаймні 5 людей.

Кілька хвилин тому біля будинку парламенту приземлилось кілька гелікоптерів швидкої допомоги та поліції.

ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 У центрі Лондона рух суттєво обмежено практично у всіх напрямках


ЛОНДОНСЬКИЙ ТЕРАКТ 22 БЕРЕЗНЯ 2017 Лондон атакують терористи.Схожі статті:

Понад 100 заарештованих у протестах правих радикалів у Лондоні Понад 100 заарештованих у протестах правих радикалів у Лондоні14/06/2020джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-39363297Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju