Перелік новин     П'ятниця, 24 березня 2017 - 04:07

Ричард Бренсон закликає до другого референдуму за вихід з ЄС

Ричард Бренсон закликає до другого референдуму за вихід з ЄС

Вельми відомий та вельми успішний британський бізнесмен, засновник компанії Virgin Group, Sir Richard Branson, закликає до проведення другого референдуму за вихід Сполученого Королівства зі складу Європейської Унії та застерігає, що жорсткий Брекзит буде для Британії те саме, що "прострелити собі власну ногу".Сер Ричард, який перед референдумом активно виступав проти виходу Великої Британії зі складу ЄС, каже, що Брекзит буде найгіршим, що може трапитись, як для СК так і для Європи.

Британський мільярдер зокрема наголошує: "Якщо трапиться жорсткий Брекзит, то це буде надзвичайно руйнівним явищем для Сполученого Королівства і буде по суті найбільшою прикрістю, яку британці будь-коли вчиняли самі собі.
Я все ще сподіваюсь, що здоровий глузд візьме верх над тими анти-європейськими емоціями, котрі ще панують у Британії.
Коли ми вже матимемо всі факти та добре розумітимемо, що на нас чекає, я сподіваюсь на те, що тоді відбудеться ще один референдум і британці зможуть сказати своє останнє слово на основі вже тих добре відомих нам фактів.".

Про це він казав у своїй розмові з каналом CNBC.

Під жорстким Брекзитом мається на увазі повний вихід, що передбачає вихід СК з єдиного внутрішнього європейського ринку.

Саме про такий Брекзит раніше заявляла Прем'єр-міністерка Великої Британії, пані Теріза Мей.

Найбільшою причиною голосування за Брекзит на референдумі була тема міграції, тобто питання вільного пересування людей в межах ЄС. Це питання буде одним з головних під час майбутніх перемовин про умови Брекзиту.

Важкість вирішення цього питання полягає в тім, що вільне пересування людей є невід'ємним від членства будь-якої країни у єдиному європейському ринку.

Іншими словами, якщо британці хочуть вільної торгівлі з ЄС, то вони будуть змушені погодитись на дотримання принципу вільного пересування людей.

Про це вже неодноразово заявляли також і високопосадовці Європейського Союзу.

Сер Ричард Бренсон у своєму інтерв'ю різко розкритикував минулорічну кампанію з боку тих, що закликали голосувати за вихід та всіляко мили британські мізки різними нездійсненими обіцянками та залякуваннями про те, що Британію очікує шалений наплив мігрантів. Серед обіцянок була й порожня обіцянка про те, що 350 мільйонів фунтів, які Британія нібито сплачує у ЄС, буде витрачено на фінансування Національної Служби Здоров'я (NHS). Буквально через кілька тижнів після референдуму стало зрозуміло, що ця обіцянка була просто нездійсненою.

Варто звернути увагу, що на даний час від все більшого числа впливових британських політиків та бізнесменів все частіше лунають заклики, подібні до закликів Сер Ричард Бренсон.


Також у цій темі:Всі новини wsi nowyny latynkoju tsja storinka latynkoju